TC Concept współpracuje z ARH Partners – Portal PR - 24PR
TC Concept współpracuje z ARH Partners

20.01.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

Firma doradcza TC Concept podpisała umowę dotyczącą obsługi public relations i marketingu B2B z ARH Partners.

Do zadań ARH Partners będzie należało wspieranie bieżących działań marketingowych TC Concept, a także przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji B2B oraz działania media relations. Ponadto agencja zajmie się wprowadzeniem na rynek business-to-business nowego produktu IT – aplikacji do controllingu i budżetowania przedsiębiorstw.

TC Concept to firma doradcza specjalizująca się w zagadnieniach związanych z budżetowaniem, controllingiem, polityką cenową, systemami motywacyjnymi i strategiami firm. Jej prezesem oraz udziałowcem jest Tomasz Kanarkowski, związany wcześniej z Kolporter S.A. i Impel S.A. (jako prezes zarządu jednej z kluczowych spółek zależnych). Funkcję wiceprezesa TC Concept pełni Rafał Sobala, który doświadczenie zdobył w Winuel S.A. z Grupy Sygnity, Grupie Kapitałowej Impel i NetLine Group Sp. z o.o.

ARH Partners to struktura Agencji Alec’s Red House specjalizująca się w obsłudze public relations i marketingu firm działających w sektorze business-to-business.

Umowę zawarto na czas nieokreślony.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.