Z nowym rokiem z nowym bankiem – Portal PR - 24PR
Z nowym rokiem z nowym bankiem

13.01.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

Dom Kredytowy Notus S.A. poszerzył ofertę o produkty kredytowe oferowane przez Allianz Bank Polska S.A. Tym samym jest to już 26 bank w portfolio doradcy finansowego.
Doradcy Domu Kredytowego Notus mogą polecać już kredyty hipoteczne oferowane przez Allianz Bank Polska. – Niewątpliwie oferta banku zainteresuje Klientów pośrednika, ponieważ finansuje on 100% kosztów inwestycji i dodatkowo maksymalnie 5% kosztów dodatkowych, takich jak prowizja, notariusz czy podatek. Tak więc jest to kolejny bank w którym bez wkładu własnego możliwe jest uzyskanie kredytu – komentuje Michał Krajkowski, Analityk Produktów Bankowych Domu Kredytowego Notus.
Firma Notus sukcesywnie rozbudowuje katalog dostępnych produktów oferowanych przez banki. – Postawiliśmy sobie za cel kompleksową obsługę klienta w zakresie finansów osobistych, dlatego nieustanie staramy się nawiązywać współpracę z kolejnymi bankami. Dzięki temu możemy doradzać produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta – wyjaśnia Paweł Adamiak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Domu Kredytowego Notus.
Jest to pierwsze poszerzenie oferty DK Notus. Jednak firma deklaruje, że nie ostatnie i zapowiada, że w najbliższym czasie podpisze umowę o współpracy z kolejnymi instytucjami finansowymi.

O firmach:

Dom Kredytowy Notus S.A. jest trzecim co do wielkości pośrednikiem udzielającym kredytów hipotecznych w Polsce. Firma działa od marca 2004 roku. Obecnie zatrudnia ponad 270 doradców finansowych, którzy obsługują Klientów w 23 oddziałach w 22 największych miastach w kraju. Misją firmy jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. DK Notus jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Związku Firm Doradztwa Finansowego. Więcej informacji o firmie na stronie www.domkredytowy.pl
Grupa Allianz Polska istnieje od 1997 roku. Jest jedną z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Działa w sektorze ubezpieczeń, inwestycji, emerytur i bankowości. Z usług firmy skorzystało już ponad 2,5 miliona klientów indywidualnych i korporacyjnych. Oferta Grupy obejmuje blisko 180 produktów, wśród których są ubezpieczenia majątkowe, na życie i zdrowotne dla klientów indywidualnych oraz firm, fundusz emerytalny, fundusze inwestycyjne, pracownicze programy emerytalne i cała gama produktów bankowych. Do Grupy Allianz zaliczają się także współpracujące z firmą: Allianz Direct New Europe Sp. z o.o. oferująca ubezpieczenia przez Internet i telefon, Mondial Assistance oferujące ubezpieczenia assistance, Euler Hermes zajmujący się m.in. ubezpieczeniami kredytów kupieckich.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.