„Netiona”– Cyberbajt Preferowanym Partnerem HP na 2010 rok. – Portal PR - 24PR
„Netiona”– Cyberbajt Preferowanym Partnerem HP na 2010 rok.

09.02.2010 Kategoria: Technologie. Autor: Anna Skiba

„Netiona” – Cyberbajt Sp. z o.o. po raz kolejny spełniła wszystkie wymagania autoryzacyjne i przedłużyła status „Preferowanego Partnera HP” na rok 2010. Posiadanie tego tytułu potwierdza wysoką pozycję naszej firmy w branży integratorów IT. Preferowany partner HP musi osiągnąć odpowiednio wysoki poziom obrotów sprzętem HP oraz wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie rozwiązań firmy HP. Jest to gwarancją świadczenia dla klienta końcowego usług o najwyższej jakości.

Jako Preferowany Partner HP jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom wiedzy technicznej naszych inżynierów oraz najświeższe informacje o całej gamie produktów firmy HP. Procentuje to szybką, rzetelną i profesjonalną obsługą klienta końcowego, konkurencyjnymi cenami oraz oferowaniem pomocy technicznej w okresie eksploatacji urządzenia.

Wiedza i doświadczenie „Netiony” – Cyberbajt w połączeniu z profesjonalnymi produktami firmy HP jak również wysoko wyspecjalizowana kadra inżynierów i handlowców dysponujących gruntowną wiedzą w temacie rozwiązań sieciowych, są najskuteczniejszą gwarancją powodzenia powierzonych nam projektów teleinformatycznych.

Anna Skiba
www.netiona.pl – Projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych,
www.cyberbajt.pl – Dostawa i dystrubucja urządzeń WLAN,
www.gdzienet.pl – Bezpłatna mapa zasięgu sieci bezprzewodowych,
www.optobridge.pl – Łącze optyczne OptoBridge

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.