Accanto FM Gawin- w krainie miękkości – Portal PR - 24PR
Accanto FM Gawin- w krainie miękkości

05.02.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Salon to miejsce, w którym spędzamy mnóstwo czasu bawiąc się, spotykając ze znajomymi, ale przede wszystkim wypoczywając. Aby w równym stopniu zadbać o estetykę i o funkcjonalność pomieszczenia warto wybrać nowy narożnik Accanto FM Gawin.
Urządzając salon wypełniamy go eleganckim meblami o reprezentacyjnym wyglądzie. Jednak naszej uwadze umyka nieraz najważniejsza funkcja tego pomieszczenia – wygoda osób, które mają w nim odpoczywać. Wnętrze zaaranżowane zbyt formalnie może wywoływać uczucie skrępowania i w konsekwencji niechęć do spędzania w nim czasu. Złotym środkiem w połączeniu elegancji i przytulności jest nowa propozycja Fabryki Mebli GAWIN – narożnik Accanto. Ten niezwykle miękki i wygodny mebel został stworzony z myślą o osobach ceniących wygodę użytkowania i niepowtarzalny styl.
Miejsce tuż obok sypialni
Wychodząc rano z sypialni intuicyjnie poszukujemy przytulnego zakątka, w którym powoli przebudzimy się z nocnych marzeń przy kubku gorącego kakao i dźwiękach dobrej muzyki. Wygodny narożnik Accanto, w salonie wypełnionym mlecznym światłem zimowego świtu, to idealne miejsce na poranny relaks, który jest podstawą dobrego startu w nowy dzień.
Pluszowy dywan, kominek roztaczający tajemniczy blask i perski kot mruczący na narożniku Accanto – czego chcieć więcej w mroźny, zimowy wieczór? Popijając lampkę wina i zanurzając się w miękkim obiciu przestronnego mebla przygotujemy się do snu. Narożnik Accanto, obity przyjemną w dotyku tkaniną pełni funkcję ciepłej wyspy spokoju w zimową noc. Głębokie siedzisko, szerokie podłokietniki i miękkie kwieciste poduszki pozwolą wygodnie ułożyć ciało w kojących chwilach wyciszenia. Narożnik Accanto zapewni spokojny sen odwiedzającym nas znajomym. Zastosowanie mechanizmu rozkładania typu DL, sprawia że mebel salonowy w parę sekund i bez wysiłku przekształca się w dwuosobowe łoże.
Dyskretny urok wygody
Narożnik Accanto wypełni każdy salon atmosferą ciepła domowego ogniska. Połyskujący szemil perski w zestawieniu z satynowym blaskiem kwiecistych poduszek roztacza niepowtarzalny nastrój ukrytej tajemnicy i błogiego spokoju. Użyte materiały obiciowe w ciepłych kolorach ziemi gwarantują, że mebel zaprezentuje się doskonale zarówno w świetle dziennym jak i roztaczanym wieczorem przez migoczące świece. Ciekawy kształt podłokietników oraz wyprofilowane brzegi siedzisk nadają sylwetce mebla oryginalności. Narożnik Accanto jest doskonałym wyborem do stosunkowo niskich pomieszczeń – jego niewielka wysokość pomoże optycznie je podwyższyć. Produkt jest dostępny w gamie tkanin ze wzornika materiałów obiciowych FM Gawin oraz w mniejszych rozmiarach.

Producent: Fabryka Mebli Gawin
Narożnik Accanto orientacyjna cena: 2385 zł brutto

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami. W tym roku oferta firmy zostanie powiększona także o garderoby i szafy wnękowe.
Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów – głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.

Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, „Teraz Polska”, „Gazela Biznesu”, tytuł „Solidna Firma” oraz Wyróżnienie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „za rozwój firmy ze szczególnym uwzględnieniem dynamiki eksportu mebli”. FM Gawin została także laureatem konkursu „Diament Meblarstwa”, uzyskując w 2007 roku nagrodę główną oraz wyróżnienie w kategorii „Zestaw mebli wypoczynkowych”, a rok później pierwsze miejsce w kategorii „Meble kuchenne” za zestaw Londyn.

Fabryka Mebli Gawin angażuje się także w aktywne wspieranie polskiego sportu. Od 2009 roku jest sponsorem wrocławskiej drużyny piłki nożnej Śląsk Wrocław, która od zeszłego roku gra w ekstralidze.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.