Bielizna dla wodnika, czyli Axami ze znakami zodiaku – Portal PR - 24PR
Bielizna dla wodnika, czyli Axami ze znakami zodiaku

10.02.2010 Kategoria: Moda. Autor: admin

Zodiakalny Wodnik
Wyjątkowy znak, bo jako jeden z niewielu ma dwie opiekuńcze planety: Urana – planetę wolności – oraz Saturna, planetę dyscypliny i struktury. Jego żywiołem jest powietrze. Najbardziej niezależny znak zodiaku, dla którego szczególnie ważna jest przestrzeń osobista. Utalentowany i towarzyski, a przy tym uczuciowy i wrażliwy. Twórczy umysł otwarty na nową wiedzę o świecie.

Axami dla Pani Wodnik
Kobieta Wodnik zaskakuje i intryguje. Jest nieodgadnionym wulkanem namiętności co sprawia, że życie z nią będzie bardzo urozmaicone. Pełna wewnętrznych sprzeczności. Artystyczna dusza z dużym potencjałem pomysłowości. Entuzjastycznie nastawiona do życia i wyzwań, które z powodzeniem realizuje. Niezależna i temperamentna.

Axami dla kobiety Wodnika proponuje zatem pełne zmysłowości komplety bielizny z najnowszej, niebiańskiej kolekcji Divine, które idealnie pasować będą do artystycznej duszy Wodnika, która nie znosi monotonni w kontaktach damsko-męskich. Zestawy z tej linii to prawdziwe arcydzieła sztuki bieliźniarskiej – najdelikatniejsze materiały, specjalnie profilowane miseczki staników push-up, które idealnie się noszą, delikatne satynowo-tiulowe dodatki w postaci tasiemek, kokardek oraz unikatowe propozycje wzorów. Divine pozwoli Wodnikowi stworzyć aurę tajemniczości i połączyć ją z pasją miłości. Marka proponuje zestawy w klasycznych kolorach – np. czerń – oraz w pastelowym różu czy pełnym namiętności fiolecie.

Więcej na: www.axami.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.