Ciszewski Financial Communications dla Azimutus S.A. – Portal PR - 24PR
Ciszewski Financial Communications dla Azimutus S.A.

25.02.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja Ciszewski Financial Communications rozpoczęła współpracę z Azimutus S.A., firmą doradztwa strategicznego. Będzie ona obsługiwana przez Law & Consulting – nowy dział Ciszewski Financial Communcations, kierowany przez Jakuba Zadrożnego.

Umowa została podpisana na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Agencja została wybrana na podstawie rekomendacji jednego ze swoich Klientów. Do jej zadań należeć będzie m.in.: opracowanie strategii komunikacji z mediami, pozycjonowania firmy, stałe doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej oraz prowadzenie relacji z mediami.

Ważne dla nas było nawiązanie współpracy z agencją, która rozumie naturę usług doradczych i transakcji kapitałowych oraz będzie dla nas merytorycznym partnerem w kwestii komunikacji w obszarze finansów – mówi Witold Hruzewicz, Partner w Azimutus S.A.

Praca z firmą Azimutus jest dla nas dużym wyróżnieniem i zarazem wyzwaniem, m.in. ze względu na rodzaj strategicznego doradztwa i transakcji realizowanych przez ten butik M&A. Prowadzenie działań komunikacyjnych związanych z fuzjami i przejęciami oraz usługi doradztwa strategicznego wymagają odpowiedniej wiedzy konsultantów, a także zaufania i sprawnej współpracy z klientem. Jednym z naszych kluczowych celów jest dotarcie z wiedzą do właścicieli i zarządów największych polskich i zagranicznych firm – mówi Paweł Tomczuk, dyrektor generalny Ciszewski Financial Communications.

Osobami odpowiedzialnymi za obsługę firmy Azimutus S.A. w Ciszewski Financial Communications będzie Jakub Zadrożny, szef działu Law & Consulting oraz Magda Żandarowska.

Azimutus S.A.
Azimutus S.A. wspiera swoich klientów w obszarze Strategic Corporate Finance, tj. zarówno w zakresie planowania i wdrożeń działań strategicznych jak i transakcji kapitałowych. Firma kierowana przez Partnerów: Witolda Hruzewicza i Jacka Byrta doradza zarządom korporacji i przedsiębiorcom w rozwiązywaniu strategicznych dla nich problemów z zakresu finansowania i zarządzania wzrostem. Azimutus asystuje podczas: fuzji i przejęć spółek, pozyskania kapitału Private Equity, finansowanie dłużne a także świadczy usługi konsultingowe w zakresie: strategii i organizacji firmy, wdrożenia zmian i zarządzania projektami oraz zarządzania sprzedażą. Klientami Azimutus są zarówno polskie firmy jak i globalne korporacje działające w sektorach m.in.: usług finansowych, telekomunikacji oraz produkcyjnym. W swoich działaniach Azimutus wykorzystuje międzynarodowe doświadczenie.

Ciszewski Financial Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.