ePraktyki w Grupie Portali IPIS – Portal PR - 24PR
ePraktyki w Grupie Portali IPIS

28.02.2010 Kategoria: Oferty Pracy. Autor: ipis

Instytut Przedsiębiorczości i Samorządności Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży internetowej.

Grupa mediowa IPIS posiada kilka uznanych portali informacyjnych, m.in: Portal Public Relations (24PR.pl), Dziennikarstwo internetowe (24gazeta.pl), Wortal Przedsiębiorczych (ipis.pl), Serwis Media- marketing-PR (24press.pl), Akademia Zdrowia i Urody (epacjent.pl), Internetowa Klinika Zarządzania (emedyk.pl), Newsy Motoryzacyjne (autoPR.pl), Nowe Technologie (technika24.pl). Nowym projektem rozpoczętym w 2012r. jest serwis z artykułami do przedruku. (redaktor24.pl)

W związku ze zintensyfikowaniem działań promocyjno-informacyjnych i konsekwentnym umacnianianiem pozycji naszych serwisów w sieci internetowej poszukujemy osób chętnych do współpracy w ramach zdalnych praktyk absolwenckich.

Naszą ofertę adresujemy do studentów różnych kierunków, a także absolwentów wyższych uczelni (w wieku do 30 lat), którzy chcieliby zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zdobyć dodatkowe doświadczenie zawodowe.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z mediami. Jesteś pasjonatem marketingu, nowych technologii, PR, przedsiębiorczości, innowacji, prawa, finansów, promocji zdrowia, kulinariów, ekologii, telekomunikacji, ebiznesu, gier komputerowych, fotografii, mody, nowatorskich rozwiązań informacyjnych zgłoś niezwłocznie swoją kandydaturę.

Współpraca z naszą firmą odbywa się on-line, praktykant pracuje w dogodnych dla siebie godzinach i dogodnym dla siebie miejscu. Wystarczy, że posiadasz komputer, dysponujesz dostępem do internetu i chciałbyś poświęcić na współpracę kilkanaście godzin tygodniowo. Zdalny charakter praktyk pozwala na dużą elastyczność pracy.

Program i warunki odbywania praktyki ustalamy z każdą osobą indywidualnie, w maksymalny sposób dostosowując je do profilu studiów oraz zainteresowań Praktykanta. Szczegółowe zapisy zawarte są w umowę o praktykę absolwencką

Praktyka trwa dwa lub trzy miesiące. Maksymalny czas trwania praktyk ustawodawca określił na 3 miesiące.

Praktyka jest bezpłatna. Praktykant za okres współpracy nie otrzymuje wynagrodzenia.

Na zakończenie praktyk wystawiamy zaświadczenie o odbyciu praktyki w Instytucie Przedsiębiorczości i Samorządności Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na danym stanowisku oraz referencje na życzenie.

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur i złożenia aplikacji. wszystkie osoby, które chcą odbyć praktykę na stanowisku: Praktykant-Redaktor działu, Praktykant-Copywriter, Praktykant-Specjalista ds. rozwoju serwisu, Praktykant- Specjalista ds. sprzedaży, Praktykant-Webdesigner.

Najlepsi praktykanci mają szansę na zatrudnienie w wybranych serwisach zarządzanych przez Instytut Przedsiębiorczości i Samorządności Sp. z o.o.

Praktyki w Instytucie Przedsiębiorczości i Samorządności Sp. z o.o. odbywają na podstawie przepisów ustawy z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich (Dz. U. Nr 127, poz. 1052) w oparciu o umowę o praktykę absolwencką

Jeżeli chcesz czynnie uczestniczyć w rozwoju specjalistycznych portali i zależy Ci na zdobyciu unikalnych kompetencji w pracy powiązanej z nowymi technologiami, to wyślij swoją aplikację na adres ipis(at)ipis.pl z informacją w temacie „Praktyka absolwencka – „nazwa stanowiska”

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.