Gabinet pod dachem – Portal PR - 24PR
Gabinet pod dachem

04.02.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Z racji swojego usytuowania – poddasze jest miejscem, gdzie nie dociera codzienny zgiełk. Wyjątkowo ciche i spokojne – stanowi idealne rozwiązanie na aranżację domowego gabinetu.

Skosy w naszym domu lub mieszkaniu budują niepowtarzalny klimat. Często są jednak zupełnie niewykorzystane. Poddasze nie musi być suszarnią na ubrania lub składzikiem na niepotrzebne rzeczy. Możemy je zagospodarować w dowolny sposób aranżując na sypialnię, pokój dziecka lub miejsce pracy.

Skosy mogą jednak sprawiać problemy podczas aranżowania przestrzeni. Skorzystanie z typowych mebli, bywa w większości przypadków niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem pozostaje wykonie biurka, półek, regałów czy łóżka na indywidualne zamówienie i według własnego pomysłu. – Trudne do wykorzystania powierzchnie stwarzają pole do popisu dla projektanta – mówi Adam Morajda z firmy Diva Meble – Nawet najgłębszy zakamarek może zostać właściwie wykorzystany. Liczy się pomysł i przemyślana realizacja.

Jedno jest pewne -aranżację poddasza ze względu na ograniczone możliwości trzeba zawsze dobrze przemyśleć.
Wolne miejsce pod skosami najlepiej zagospodarować na schowki i niskie półki. To również dobre miejsce na łóżko lub kanapę. Miejsce przy oknie zarezerwowane jest dla biurka. Odpowiednio doświetlone poddasze zapewnia wysoki komfort pracy.

Efektywnym wykorzystaniem przestrzeni będzie zakup mebli niskich, przesuwnych lub wyposażonych w kółka, które można dowolnie ustawiać w zależności od potrzeb.

Zagospodarowana na nowo przestrzeń pod dachem może stać się spełnieniem marzeń o miejscu pracy pełnym ciszy i spokoju. Być może warto rozejrzeć się w najbliższym otoczeniu, za zapomnianym opuszczonym strychem i nadać mu zupełnie inną rolę. Funkcjonalność i estetyka rozwiązań na poddaszu, zapewni nam większą satysfakcję niż niejedno standardowe mieszkanie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.