Galeria Echo dla firm z regionu – Portal PR - 24PR
Galeria Echo dla firm z regionu

24.02.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Placówki, Przedsiębiorczość. Autor: EchoInvestment

Echo Investment zaprasza do składania ofert lokalnych przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności usługowej i handlowej w rozbudowywanej Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej w Kielcach.

Propozycja współpracy skierowana jest przede wszystkim do osób aktywnie działających na rynku województwa świętokrzyskiego, a poszukiwane są firmy oferujące usługi finansowe, ubezpieczeniowe, prawnicze, szkoleniowe, kosmetyczne czy artystyczne, jednakże właściciel Galerii Echo w żaden sposób nie ogranicza zakresu współpracy i jest otwarty na wszelkie ciekawe, również niekonwencjonalne pomysły.

Wg Marcina Maternego, dyrektora sprzedaży w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment – „Galeria Echo to doskonałe, i jednocześnie najlepsze w regionie, miejsce do prowadzenia nowoczesnego biznesu. Galeria Echo po rozbudowie będzie jednym z największych i najbardziej nowoczesnych centrów handlowych w Polsce. To miejsce prestiżowe i przyjazne zarówno osobom prowadzącym w nim działalność gospodarczą, jak i klientom. Dobiega końca proces wynajmowania powierzchni największym firmom sieciowym – obecnie stan wynajmu osiągnął ok. 75% oferowanej powierzchni. Cieszę się, że już teraz możemy zaoferować współpracę lokalnym firmom. Ich obecność w Galerii Echo jest bardzo ważna dla nas i dla naszych klientów.”

Szczegółowych informacji dotyczących możliwości wynajmu udziela:

Michał Bors, Leasing Manager, Dział Centrów Handlowych, Echo Investment SA, tel. + 48 41 33 33 165, kom. 664 900 165, e-mail: michal.bors@echo.com.pl

GALERIA ECHO w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 000 mkw., z czego powierzchnia wynajmowalna stanowi ok. 26 000 mkw. Projekt rozbudowy zakłada budowę 4 kondygnacji handlowych i wielopoziomowego parkingu. Galeria Echo po rozbudowie będzie miała około 166 000 mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia wynajmowalna wyniesie około  67 000 mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2 300 miejsc parkingowych.

W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.

Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w I połowie 2011 roku. Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.

www.nowa.galeriaecho.pl

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700, e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.