Imago PR dla Katowic – Portal PR - 24PR
Imago PR dla Katowic

17.02.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Imago Public Relations i Media Partner wygrały przetarg na obsługę promocyjną przebudowy centrum Katowic – jednego z najbardziej złożonych tego typu projektów w Polsce. Pierwszym działaniem agencji będzie organizacja konsultacji społecznych o unikatowym w skali kraju zasięgu.

Konsorcjum obu firm wygrało przetarg drugi rok z rzędu. Imago Public Relations będzie – jak do tej pory – odpowiadać za komunikację z mediami, instytucjami partnerskimi miasta i mieszkańcami Katowic, opracowanie scenariuszy antykryzysowych i audyt komunikacyjny. Media Partner zadba o kreację, dostarczy narzędzi do komunikacji online, przygotuje produkcję materiałów BTL i zakupi nośniki.

Pierwszym z zadań będzie przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji społecznych, które pomogą wyłonić ostateczną koncepcję przebudowy centrum Katowic. Będzie to ostatni – trzeci – element prowadzonego od 2006 r. dialogu społecznego dotyczącego transformacji śródmieścia stolicy województwa śląskiego. Wnioski i rekomendacje z konsultacji zostaną wpisane w ostateczną koncepcję i projekty budowlane przestrzeni publicznych w centrum miasta.

Na działania promocyjne związane z przebudową śródmieścia Katowice przeznaczyły w 2010 r. 570 tys. złotych.

Imago Public Relations:

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.