On i Ona – nowy program ATM Grupy! – Portal PR - 24PR
On i Ona – nowy program ATM Grupy!

25.02.2010 Kategoria: Rozrywka. Autor: ipis

Kto lepiej prasuje – Dariusz Michalczewski, czy jego partnerka? Czy Michał Wiśniewski częściej wstaje w nocy do płaczącego dziecka niż jego żona Ania? Kto chętniej rozebrałby się na plaży nudystów – posłanka Senyszyn, czy jej mąż? Na takie i wiele innych, zaskakujących pytań udzielą odpowiedzi największe polskie gwiazdy i ich partnerzy, którzy wezmą udział w programie „On i Ona”. Nowe show z wiosennej ramówki telewizji Polsat realizuje ATM Grupa. Zdjęcia do programu rozpoczną się 26 lutego. „On i Ona” nadawane będzie w Polsacie w każdą niedzielę o godz. 16.45, począwszy od 21 marca.
„On i Ona” powstał na podstawie formatu BBC „Mr&Mrs”, który na świecie od wielu lat cieszy się popularnością widzów. Program jest połączeniem talk-show, w którym gwiazdy wyjawiają tajemnice swoich związków, z teleturniejem pozwalającym poczuć widzom dreszcz emocji. W każdym z odcinków współzawodniczą ze sobą trzy sławne pary, mogące przekonać się, w którym związku partnerzy znają się najlepiej. Zdobywając kolejne punkty, gromadzą na swoim koncie środki, które zwycięska para przeznaczy na wybrany przez siebie cel charytatywny. „On i Ona” poprowadzą gwiazdy Polsatu – Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.
„Nasze nowe przedsięwzięcie to nie tylko dobra zabawa, ale i emocje towarzyszące życiu gwiazd. Zaangażowaliśmy się w ten projekt, wierząc, że przyniesie naszym widzom dużą dawkę humoru i pozytywnych wrażeń. Zapraszamy wszystkich przed ekrany” – mówi Maciej Grzywaczewski, członek zarządu ATM Grupa.
Show charakteryzuje się lekką i dowcipną formułą. Ponadto, widzowie będą mogli przekonać się, jak wygląda codzienność znanych i lubianych. Poznają ich przyzwyczajenia, więzi, drobne dziwactwa czy pasje niezwiązane z działalnością publiczną. Natomiast, przy okazji zadawanych w studiu pytań przetestują również swój związek i zobaczą, że gwiazdy nie różnią się tak bardzo od nich samych. Te wszystkie aspekty programu stanowią gwarancję doskonałej zabawy.
Informacje dodatkowe:
ATM Grupa to największy – działający od 1992 roku – niezależny polski producent telewizyjny. Jako jedyna firma w tym sektorze dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym świadczenie pełnej gamy usług w zakresie przygotowania i produkcji programów telewizyjnych (studia nagrań i sprzęt). Spółka produkuje programy telewizyjne na zlecenie Telewizji Polsat, Polskich Mediów (TV4) oraz Telewizji Polskiej.
W skład Grupy Kapitałowej ATM wchodzi 9 firm: ATM Grupa SA – zajmująca się produkcją telewizyjną i filmową, która jest właścicielem spółek: ATM System – wynajmującej sprzęt i studia telewizyjne. W ostatnim czasie ATM Grupa realizuje strategię konsolidacji rynku usług produkcji telewizyjnej i przejmuje podmioty z sektora niezależnych producentów; Profilm – jest jedną z najstarszych niezależnych firm zajmujących się produkcją filmową i telewizyjną w Polsce; Studio A – firma specjalizuje się w produkcji komediowych seriali telewizyjnych, filmów fabularnych, programów rozrywkowych, talk-show oraz programów publicystycznych i teleturniejów, a także MT Art. – specjalizuje się w produkcji seriali i filmów fabularnych; Baltmedia – polskiego studia telewizyjno-filmowego; ATM Studio – zajmującego się prowadzeniem inwestycji związanej z budową i eksploatacją nowoczesnego Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej w Warszawie; ATM FX – odpowiedzialnej za realizację filmowych i telewizyjnych efektów specjalnych.
Dodatkowo, w grudniu 2008 roku ATM Grupa wraz z Agorą utworzyły spółkę A2 Multimedia, zajmującą się produkcją i dystrybucją formatów wideo udostępnianych przez Internet.
ATM Grupa produkuje programy telewizyjne na zlecenie największych polskich nadawców. Wśród realizowanych formatów są:
• Wybrane seriale i telenowele spółki ATM Grupa SA: „Pierwsza Miłość”, „Tancerze”, „Ekipa”, „Pitbull”, „Świat wg Kiepskich”, „I kto tu rządzi”, „Fala zbrodni”, „Warto kochać”, „Tango z Aniołem”, „Biuro kryminalne”, teleturnieje i programy rozrywkowe: „Wysportowani”, „Moment prawdy”, „Kłamczuch”, „Fort Boyard”, „Strzał w 10”, „Gra w ciemno”, „Awantura o kasę”, „Życiowa szansa”, „Daję słowo”, „Oto jest pytanie”, „Przetrwanie”, „Rosyjska ruletka”, talk show: „Willa”, „Zerwane więzi”, reality show: („Big Brother” oraz „Fabryka gwiazd” – wspólnie z Endemol Polska, „Bar” – sześć edycji, „Dwa światy”, „Amazonki”, „Gladiatorzy”, „Łysi i Blondynki”, „J&J czyli Jola i Jarek”, makeover show: „Chcę być piękna”, programy animowane: „Saloon gier,” programy muzyczne, biograficzne i dokumentalne oraz reklamy telewizyjne.
• Wybrane produkcje spółki Profilm: serial: „Siostry”, teleturnieje i programy rozrywkowe: np. „Od przedszkola do Opola” „Babcia Róża i Gryzelka”, „Pazury Skiby”, publicystyczne: np. „Bez znieczulenia”, film fabularny: „O dwóch takich, co nic nie ukradli” oraz teatry telewizji, m.in.: „Toksyny”, „Naczelny”. W październiku 2009 roku na ekranach kin pojawił się film fabularnego „Miasto z morza”, a na wiosnę 2010 roku planowana jest premiera komedii Janusza Kondratiuka „Milion dolarów”;
• Wybrane produkcje spółki Studio A: serial: „Ranczo”, „Doręczyciel”, „Halo Hans!”, ”Miodowe lata”, „Kasia i Tomek”, „Camera Cafe”, film fabularny: ”Ranczo Wilkowyje”, telewizyjne programy rozrywkowe i talk show: „Orzeł czy reszta”, „Happy Hour”; „Męski punkt widzenia”;
• Najważniejsze Produkcje spółki A2Multimedia: Platforma tivi.pl: „Bee like Avril Lavigne”, „Klatka.B”, „Pitu, Pitu”, „Łazienka”, „Blog obok” czy „Waga”;
• Wybrane Produkcje M.T. Art. Sp.z o.o.: „Niesamowite historie”, „Złotopolscy”;
• Najważniejsze produkcje Baltmedia: „Ojciec Mateusz”;
• Koprodukcja z MTL Maxfilm: „Dlaczego nie!”;
• Koprodukcja z Dziki Film: film fabularny „Pitbull”;
• Koprodukcja z Gutek Film: film fabularny „Bracia Karamazow”.
ATM Grupa, jako jedyny polski producent sprzedaje licencje na swoje programy odbiorcom zagranicznym, m.in. do Nowej Zelandii (Awantura o kasę), do Włoch, Grecji, Czech oraz Hiszpanii (Gra w ciemno), a także do Irlandii i na Ukrainę licencję na reemisję serialu „Pierwsza miłość”. W 2008 roku ATM Grupa sprzedała także licencję na reality show – „Goli i Bosi”, czyli „Min El Zero” libańskiemu producentowi telewizyjnemu IMAGIC.
Produkcje spółek Grupy Kapitałowej ATM stale otrzymują szereg nagród i wyróżnień. W 2009 roku serial „Ranczo” zdobył Telekamerę i Super Telekamerę tygodnika Tele Tydzień. W lipcu 2008 roku na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach serial „Ranczo” zdobył złotą gwiazdę dla najlepszego komediowego serialu nie medycznego. W tym samym roku produkcja uzyskała również nominację w konkursie Telekamery Tele Tygodnia 2008 w kategorii serial komediowy. Ponadto, w 2008 roku sitcom „Halo Hans” został nominowany do nagrody „Złotej Róży” w prestiżowym, międzynarodowym festiwalu Rose d’Or. Jest to – po „Pierwszej miłości” – druga już nominacja w historii dla serialu Grupy ATM. Na początku 2008 roku – w konkursie Telekamery 2008 nominacje do nagród uzyskało aż sześć produkcji: „Świat według Kiepskich”, „I kto tu rządzi”, „Pitbull”, „Fala Zbrodni”, „Pierwsza Miłość” oraz „Ranczo”. W 2007 roku podczas festiwalu filmowego „Wakacyjne kadry” w Cieszynie w kategorii najlepszy serial sensacyjny zwyciężył „Pitbull”, a w kategorii najlepszy serial komediowy – serial „Ranczo”. „Złote Podkowy” dostali: Agnieszka Dygant dla najlepszej aktorki w serialu sensacyjnym (za rolę Czarnej w serialu „Fala Zbrodni”), a Cezary Żak, za najlepszą, (podwójną) rolę męską w serialu komediowym „Ranczo”. Sitcom „Świat według Kiepskich” dwukrotnie nagrodzono Telekamerą w kategorii najlepszy serial komediowy, a trzykrotnie podczas Festiwalu Dobrego Humoru. Laureatem Telekamery jest także Krzysztof Ibisz, prowadzący reality show „Bar” i teleturniej „Awantura o Kasę”. Serial kryminalny „Fala zbrodni” został natomiast nagrodzony Teleekranem.
www.atmgrupa.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.