Poczuj na własnej skórze… – Portal PR - 24PR
Poczuj na własnej skórze…

03.02.2010 Kategoria: uroda. Autor: ipis

Kolekcja wód toaletowych NIKE 150 uzupełniona została linią dezodorantów dla mężczyzn NIKE 150. Teraz intrygujące zapachy nawiązujące do czterech żywiołów dostępne .są również w postaci dezodorantów z serii On Fire, Cool Wind, Green Storm i Blue Wave.

Nowe dezodoranty męskie NIKE 150 są delikatne, dlatego można je stosować bez ograniczeń, nie obawiając się o podrażnienia. Poczuj żywioły na własnej skórze, wybierz swój zapach NIKE 150!

NIKE 150 ON FIRE
Typ zapachu: drzewno-orientalny
Dezodorant NIKE 150 ON FIRE to doskonała propozycja dla zdecydowanych mężczyzn. Zapewnia świeżość i komfort w każdej sytuacji.
Ogień to źródło światła i ciepła, pierwotna siła natury. Symbol życia i energii.
NIKE 150 ON FIRE wyróżnia bogata nuta grejpfrutowa z pikantnym dodatkiem pieprzu, cynamonu, kardamonu i orzechów. Baza zapachu to drzewo cedrowe i paczula, połączone bursztynową nutą.

NIKE 150 COOL WIND
Typ zapachu: aromatyczny – leśny
Mężczyzn poszukujących nowych wyzwań, otwartych na przygodę zainteresuje z pewnością dezodorant NIKE 150 COOL WIND. Orzeźwia, przynosi ulgę i wytchnienie.
Wiatr to symbol przestrzeni i wolnego ducha. Niesie ze sobą zmiany, a czasem gwałtownie przypomina o swojej nieujarzmionej potędze i niszczącej sile.
Zapach NIKE 150 COOL WIND wyróżnia wyraźny akord dzikiej mięty i grejpfruta, podkreślony szałwią muszkatołową, która wprowadza nas w piżmowe brzmienie.

NIKE 150 BLUE WAVE
Typ zapachu: świeży – wodny
Nowy dezodorant NIKE 150 BLUE WAVE dedykowany jest szczególnie mężczyznom aktywnym. Zapewnia wyjątkową świeżość przez cały dzień.
Woda to symbol wszystkiego co żyje. Jej ogrom i siła fascynuje od wieków oraz kojąco działa na zmysły.
NIKE 150 BLUE WAVE – porywający i łagodny jednocześnie, niesie ze sobą siłę i ukojenie.
W początkowej fazie brzmi nutami cytrusowymi ( bergamotka, mandarynka, cytryna, czarna porzeczka), które wprowadzają nas w nuty paproci, aby zakończyć aksamitnym akordem piżmowym.

NIKE 150 GREEN STORM
Typ zapachu: drzewno-korzenny
Dezodorant NIKE 150 GREEN STORM to propozycja dla energicznych mężczyzn.
Pobudza do działania i gwarantuje uczucie komfortu przez cały dzień.
Drzewa i rośliny to życiodajna energia napędzająca świat, symbol długowieczności.
Szczytowe nuty piołunu i pieprzu przykryte są w NIKE 150 GREEN STORM cytrusowymi akordami kwiatu drzewa pomarańczy, bergamotki, a następnie przechodzą w aromatyczne treści lawendy i cedru. W końcowej fazie wszystko harmonizuje z nutami szlachetnego drzewa sandałowca.
Sugerowana cena detaliczna: 18 zł

Producent: De Ruy Perfumes
Dystrybutor: ASCO

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.