Show Service dla IKEA – Portal PR - 24PR
Show Service dla IKEA

02.02.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: ipis

Agencja eventowa Show Service po raz kolejny wybrana organizatorem imprezy integracyjnej dla pracowników IKEA Poznań. Firma odpowiadała za przeprowadzenie eventu w stylu balu karnawałowego.

Coroczna karnawałowa impreza integracyjna pracowników IKEA odbywała się w tym roku w hotelu Andersia w Poznaniu. Kilkuset zaproszonych gości bawiło się przy muzyce serwowanej przez DJ-ów.

Firma Show Service odpowiadała z kompleksową organizację eventu, ze szczególnym naciskiem na zapewnienie zaplecza technicznego i organizacji strony muzycznej wydarzenia.

To kolejne zlecenie jakie Show Service przeprowadza dla IKEA Poznań. Firma już po raz szósty odpowiada za organizację corocznego integracyjnego balu karnawałowego.

Agencja Show Service Events Marketing to firma funkcjonująca na rynku eventowym już od 1993 roku. Specjalizuje się w realizacji niestandardowych przedsięwzięć niezależnie od skali wydarzenia. Od 2008 roku firma wchodzi w skład Grupy Fresh (zobacz www.grupafresh.eu) obsługując m.in. Ikea Polska, Wrigley Poland, MTP, Schur Flexible Poland, Rehau, MediaExpert, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, IndexFood, AudioSAT.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.