Silny zespół kreacji w agencji reklamowej BLUE GRASS – Portal PR - 24PR
Silny zespół kreacji w agencji reklamowej BLUE GRASS

24.02.2010 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: ipis

W ostatnim czasie do zespołu kreacji agencji reklamowej BLUE GRASS dołączyła Krystyna Waloszczyk – osoba o wyjątkowo bogatym doświadczeniu zawodowym w tworzeniu graficznych przekazów reklamowych dla znanych marek.

Krystyna Walaszczyk z wykształcenia jest architektem. Z reklamą związana jest od roku 1993. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. dla takich marek, jak: Nivea, Bambino, Knorr, Amino, Lech (centrum wycieczkowe), Profi, Monini, YES Biżuteria, Cezex i Sanitech Koło. Prywatnie zajmuje się także malarstwem, projektowaniem wnętrz i aranżacji wystaw fotograficznych.

SUBA, Dyrektor Kreatywny agencji BLUE GRASS potwierdza, iż pozyskanie tak doświadczonego grafika związane jest z konsekwentnym rozwojem agencji BLUE GRASS w zakresie strategii i kreacji. „W moim dziale pracują tylko najlepsi J Zadania, jakie w tej chwili realizuje dział kreacji, wymagają od nas bardzo wysokich kwalifikacji zawodowych, niezbędnych przy tworzeniu nowoczesnej komunikacji reklamowej. Dbałość o wizerunek naszych Klientów i wysoką jakość naszych usług pozwala nam budować silną markę BLUE GRASS” – mówi SUBA.

BLUE GRASS to agencja reklamowa typu full service. Wśród jej Klientów są m.in.: Atlas, Chata Polska, Cinema City Poland, Daewoo Electronics, Ozone Laboratories Polska, Regionalna Organizacja Turystyczna Woj. Świętokrzyskiego.

BLUE GRASS agencja reklamowa

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.