Times Square Public Relations dla Fundacji Oświatowej im. Stanisława Konarskiego – Portal PR - 24PR
Times Square Public Relations dla Fundacji Oświatowej im. Stanisława Konarskiego

02.02.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Krakowska agencja Times Square Public Relations rozpoczęła współpracę z Fundacją Oświatowa im. Stanisława Konarskiego prowadzoną przez Zakon Pijarów.
Działania agencji będą miały na celu wypromowanie Fundacji Oświatowej na rynku lokalnym, wsparcie tegorocznej edycji wakacyjnego programu dla dzieci z rodzin niezamożnych „Wakacje z Indianami” oraz pracę kreatywną przy tworzeniu nowego projektu jakim będzie program „Plus na Start”.
Współpraca potrwa co najmniej 18 miesięcy. Obejmie przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji w Internecie, optymalizację komunikatów pod kątem usability i perswazyjności, media relations, Net PR Synergy oraz doradztwo wizerunkowe.
Fundacja Oświatowa im. Stanisław Konarskiego została powołana 21 grudnia 1998 roku przez Polską Prowincję Zakonu Pijarów. Niesie pomoc dzieciom i młodzieży z uboższych rodzin w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu właściwych postaw moralnych.

www.timessquare.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.