Villa Italia ma już 10 salonów firmowych – Portal PR - 24PR
Villa Italia ma już 10 salonów firmowych

17.02.2010 Kategoria: Placówki. Autor: ipis

Na przełomie lutego i marca 2010 listę ośmiu salonów firmowych Villa Italia poszerzą dwa kolejne. Nowe salony powstaną w „CH Reduta” w Warszawie oraz w „Galerii Łódzkiej” w Łodzi. To kolejne punkty we wspomnianych miastach, gdzie będzie można nabyć produkty marki Villa Italia.

W nowych salonach klienci znajdą pełen asortyment produktów marki Villa Italia. Wszyscy zainteresowani zakupem eleganckich, porcelanowych bądź ceramicznych serwisów obiadowych i herbacianych,
a także różnorodnych dodatków stołowych, znajdą tam coś dla siebie. Oprócz nowo otwartych salonów
w Warszawie i Łodzi, marka Villa Italia oferuje swój asortyment w ośmiu salonach firmowych znajdujących się w Krakowie, Jankach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Dąbrowie Górniczej i Łodzi oraz w ponad 400 sklepach patronackich.

Villa Italia to marka najwyższej klasy porcelany stołowej, ceramiki użytkowej, kieliszków, sztućców oraz dodatków stołowych. Villa Italia oferuje bogaty asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Kolekcję porcelany Villa Italia tworzą przede wszystkim pełne elegancji serwisy obiadowe i herbaciane o niezwykłej białości i wyjątkowo gładkim szkliwie, zdobione złotem i platyną. Kolekcje Villa Italia powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim. Ceramikę Villa Italia wyróżnia spośród innych piękny kremowy i mleczny kolor, a także delikatność i niezwykła precyzja wykonania. Jakość wyrobów Villa Italia podnoszą dodatkowo elementy wykonane i malowane ręcznie.

Villa Italia łączy w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. Produkty marki Villa Italia wyróżnia oryginalne wzornictwo i różnorodność stylu.

Wyłącznym importem produktów marki Villa Italia w Polsce jest firma Ergo International.

Salony firmowe Villa Italia:
Centrum Janki, Galeria Real, ul. Mszczonowska 3, Janki,
Pasaż Handlowy „RONDO”, ul. Zamenhofa 133, Poznań,
C.H. ARKADIA, ul. Jana Pawła II 82, Warszawa,
C.H. REDUTA, al. Jerozolimskie 148, Warszawa
C.H. GALERIA ŁÓDZKA, Al. Piłsudzkiego 15/23, Łódź
C.H. MANUFAKTURA, ul. Jana Karskiego 5, Łódź,
C.H. MAGNOLIA-PARK, ul. Legnicka 58, Wrocław,
D.H. RENOMA, ul. Świdnicka 40, Wrocław
C.H. ZAKOPIANKA, ul. Zakopiańska 62, Kraków,
C.H. POGORIA, ul. Jana III Sobieskiego 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.