Work Express rośnie z nową misją – Portal PR - 24PR
Work Express rośnie z nową misją

04.02.2010 Kategoria: Rynek pracy. Autor: ipis

Nowa misja i wartości mają wspierać dalszy rozwój firmy Work Express, która w ciągu najbliższych dwóch lat zamierza osiągnąć pozycję jednej z pięciu największych agencji na polskim rynku pracy

Work Express, najszybciej rozwijająca się agencja pracy tymczasowej w Polsce już od pięciu lat dostarcza swoim klientom biznesowym rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Rok 2010 – swój szósty rok na rynku, firma postanowiła rozpocząć od odnowienia wizerunku.

Prace nad przygotowaniem nowej misji zarząd Agencji rozpoczął już w połowie 2009 r. Po dwóch miesiącach, po przeanalizowaniu silnych stron, potrzeb rynkowych i planów długoterminowych, projekt nowej misji został zaprezentowany menedżerom firmy. Po jego zaakceptowaniu rozpoczęła się druga faza – wspólnego definiowania wartości, które przyświecają pracy zespołu Work Express i na których chce się on koncentrować w najbliższych latach.

„Bezpośrednią przyczyną zmiany naszej misji i wartości były oczekiwania naszego zespołu, który aktualnie liczy ponad 100 specjalistów pracujących w siedmiu lokalizacjach. Plany dalszej ekspansji muszą iść w parze ze świadomym doskonaleniem organizacji“ – mówi Dariusz Lamot, Prezes Zarządu Work Express. – „Liczymy, że przyjęte motto naszego funkcjonowania będzie skutecznie wspierać dalszy rozwój Work Express.“

Misja, która brzmi: „Oferujemy stałą gotowość do zaspokajania potrzeb klientów dzięki posiadanym kompetencjom i doświadczeniu, nieustannie budując organizację opartą na wiedzy“ koncentruje się na trzech głównych obszarach: kliencie, zespole Work Express oraz samej organizacji. W pierwszym z nich, który Agencja umieściła w centrum uwagi jest klient i gotowość do sprawnej reakcji na jego zmieniające się i rosnące oczekiwania. Druga część podkreśla rolę zespołu, jego wiedzy oraz zaangażowania aby ostatecznie łącząc te dwa ogniwa doskonalić organizację od wewnątrz poprzez koncentrację na zarządzaniu wiedzą.

„Wiemy jak bardzo wymagająca jest nasza misja, a też nie chcemy poprzestawać na łatwo osiągalnych celach“ – mówi prezes Dariusz Lamot. „Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu podejściu uda nam się osiągnąć w perspektywie najbliższych dwóch lat pozycję jednej z pięciu największych agencji na polskim rynku pracy i być jedną z najlepiej ocenianych przez klientów oraz naszych pracowników tymczasowych“ – dodaje.

Co w praktyce oznacza dla klientów i pracowników Work Express określenie nowej Misji i Wartości firmy? Przede wszystkim to, że Agencja chce się skoncentrować na rozwoju wewnętrznych zasobów, inwestować w intensywne szkolenia pracowników (w pierwszej kolejności zespołu zajmującego się obsługą klienta i realizacją projektów leasingowych) i wymianę doświadczeń. W efekcie organizacja będzie działać sprawniej, a wzrost satysfakcji zawodowej wśród członków zespołu Work Express zapewni jeszcze lepszą obsługę klientów firmy.

„Jesteśmy zatem w kluczowym momencie życia naszej organizacji, która wchodzi w okres dojrzałości. Aktualnie oferujemy unikalną kompozycję cech, z których już jesteśmy znani, takich jak zaangażowanie, szybkość reakcji w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem. Przekłada się to na wyniki naszych klientów oraz dalszy dynamiczny rozwój Agencji – mówi Artur Ragan, rzecznik prasowy Work Express.

Work Express przeobraża się więc w firmę, która bazuje na własnym know-how, budowanym od 5 lat na rynkach Polski i Unii Europejskiej. Łączy doświadczenie w leasingu pracowniczym dla sektora logistycznego oraz branży budowlanej w kraju i za granicą, wsparte autorskimi, niestandardowymi rozwiązaniami informatycznymi, jak system HR Express Manager, czy platforma komunikacyjna B2B która służy do bieżącego nadzoru nad projektami rekrutacyjnymi.

„W praktyce oznacza to, że przy większej elastyczności, osiągnęliśmy poziom rozwiązań technologicznych i organizacyjnych największych graczy rynku pracy tymczasowej. I za każdym razem składamy z tych elementów „narzędzia” użyteczne konkretnemu Klientowi“ – mówi Artur Ragan.

Work Express Sp. z o.o.


Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.