Produkty marki KOŁO nagrodzone – Portal PR - 24PR
Produkty marki KOŁO nagrodzone

31.03.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Firmie Sanitec KOŁO przyznano dwie nagrody główne: za wannę MODO oraz meble łazienkowe DOMINO. Produkty zostały docenione w swoich kategoriach za najlepszą jakość i wzornictwo.

„Łazienka – Wybór Roku 2010” to już dziewiąta edycja konkursu, którego celem jest wypromowanie najlepszych polskich produktów. Jury, składające się ze specjalistów z branży artykułów łazienkowych, nagrodziło i wyróżniło 33 produkty spośród 162 zgłoszonych. Oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się 26 marca w Warszawie.

MODO i DOMINO – najlepsze w swojej kategorii
Sanitec KOŁO okazał się bezkonkurencyjny w dwóch kategoriach: wanny i meble łazienkowe. O zwycięstwie wanny MODO zadecydował m.in. jej atrakcyjny wygląd i walory użytkowe. MODO to model przestronny i głęboki, co daje gwarancję odprężającej kąpieli. Dostępny jest w dwóch wersjach: z odpływem bocznym i środkowym (każdy w dwóch wymiarach). Takie zróżnicowanie ułatwia dobór wanny do potrzeb użytkowników i wielkości łazienki. MODO została zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą otrzymać nowoczesny i funkcjonalny produkt w atrakcyjnej cenie.

Drugą nagrodę główną przyznano firmie Sanitec KOŁO za modułowy system mebli DOMINO. Seria obejmuje szafki podumywalkowe i boczne, lustro, koszyk na drobiazgi oraz osłony ze stali nierdzewnej. Największe zalety DOMINO to uniwersalny design i prostota kształtów. Dzięki temu poszczególne elementy serii można zestawiać ze sobą w dowolny sposób. W zależności od stylizacji łazienki do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: biel lub wenge z frontem cappuccino. Nagrodzona linia mebli marki KOŁO będzie efektownie wyglądać zarówno w niewielkiej łazience, jak i w przestronnym pokoju kąpielowym.

– Wyroby zgłoszone do konkursu oceniane były pod wieloma względami, m.in. wzornictwa, funkcjonalności, jakości użytych produktów oraz innowacyjności rozwiązań technologicznych. Nasze produkty okazały się bezkonkurencyjne w swoich kategoriach. Cieszy nas, że zostały docenione przez grono specjalistów z branży – mówi Jacek Ciszewski, Kierownik ds. Public Relations i Komunikacji Wewnętrznej Sanitec KOŁO.

„Łazienka – Wybór Roku” to jedyny konkurs w Polsce, w którym oceniane są wyłącznie produkty wyposażenia łazienek. W skład jury wchodzą m.in. projektanci, architekci oraz przedstawiciele redakcji magazynu Łazienka.

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.