Black Red White inspiruje na nowo! – Portal PR - 24PR
Black Red White inspiruje na nowo!

11.03.2010 Kategoria: INNE. Autor: ipis

BLACK RED WHITE – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – przygotował dla swoich Klientów nowy katalog MEBLE 2010. Na niemal 400 stronach zaprezentowano kilkaset inspirujących aranżacji z wykorzystaniem zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych kolekcji meblowych, na które składają się meble skrzyniowe i tapicerowane, stoły, krzesła, materace oraz artykuły dekoracyjne. Bezpłatny katalog dostępny jest w salonach z ofertą Black Red White oraz na stronie www.brw.com.pl
Oferta katalogowa na 2010 rok została wzbogacona o nowe wzory i modele, m.in. systemów modułowych – Mezo, August i Lendi, a także mebli tapicerowanych, krzeseł i stołów. MEBLE 2010 to nie tylko prezentacja kompleksowej oferty wyposażenia wnętrz, jaką proponuje Black Red White, ale również zbiór pięknych zdjęć, z których można czerpać pomysły aranżując własną przestrzeń.
„Nowy katalog 2010 z powodzeniem może stać się źródłem inspiracji dla wszystkich, którzy pragną wprowadzić zmiany w wystroju swoich domów czy mieszkań. To również bogata baza pomysłów dla osób aranżujących zupełnie nowe wnętrza. Poradnikowy charakter katalogu umożliwia estetyczne zestawienie poszczególnych kolekcji i dodatków” – powiedział Artur Kręt, Dyrektor Marketingu, BLACK RED WHITE SA.
Katalog został zaprojektowany w sposób przejrzysty i czytelny. Klienci mogą na specjalnych stronach grupujących dany asortyment porównywać meble o podobnych funkcjach, np. biurka, szafy czy łóżka.
Dla osób zainteresowanych wyposażeniem kuchni firma Black Red White przygotowała katalog KUCHNIE. Wydanie w całości poświecone temu tematowi zawiera – poza bogatą ofertą mebli kuchennych Black Red White – również szereg porad dotyczących rozwiązań przestrzeni kuchennej, doboru uchwytów, blatów, systemów otwierania i wyposażenia szuflad i szafek, a także wiele innych pomocnych wskazówek. Katalog dostępny jest na stronie www.brw.com.pl oraz w studiach kuchni z ofertą Black Red White.
Informacje dodatkowe o Grupie Black Red White
Grupa Black Red White to prowadzący działalność w Polsce i za granicą holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Grupa jest liderem – pod względem wartości sprzedaży – wśród producentów mebli skrzyniowych w kraju oraz liczącym się w Europie i na świecie wytwórcą mebli kuchennych. Udział Grupy Black Red White w sprzedaży na polskim rynku meblarskim sięga około 20%.
W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 19 spółek zależnych, w tym 8 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i w Rosji. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce oraz w kilku spółkach działających za granicą.
Grupa Black Red White lokuje około 30% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 50 krajach świata m.in.: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, Łotwie, Litwie, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Grecji, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA oraz Kanadzie.
Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o 10 hurtowni własnych i 3 przedstawicielskie oraz magazyny regionalne o łącznej powierzchni 257,5 tys. m2. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje kilkoma hurtowniami własnymi na terenie Ukrainy, Białorusi i Rosji. Systematycznie zaznaczana jest również obecność w Środkowej i Południowej Europie. Hurtownie przedstawicielskie firmy znajdują się na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny oraz Grecji.
Grupa Black Red White dysponuje znakomicie zaplanowaną i zorganizowaną siecią około 2000 punktów sprzedaży, z czego niemal połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 53 salony, w tym 11 salonów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.
Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE SA. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.
Na rzecz Grupy Black Red White – w spółkach zależnych oraz w spółkach współpracujących z Grupą i świadczących dla niej usługi – pracuje łącznie ponad 14,5 tys. pracowników.
Oferta Grupy Black Red White obejmuje następujące grupy produktowe:
1. Meble pokojowe:
• Meble systemowe (systemy modułowe), np.: Affi, Re-set, Elippe, Doors
• Kolekcje klasyczne, np. Orland, Yoko, Kent
• Komplety pokojowe, np.: Junior, Adaś, Twist, Izolda
2. Meble kuchenne:
• Meble kuchenne na zmówienie o stylistyce nowoczesnej (np. 37th Savana Avenue, 35th Park Avenue, 41st Milk Street), i klasycznej (np. Imperor XXII, Troniusz XXV, Pretendia XXVIII)
• Meble sprzedawane w kompletach – „Nika”
• Akcesoria kuchenne: wkłady i organizery do szuflad, kosze cargo, półki obrotowe, półki szklane, deski do krojenia oraz kolumny meblowe.
3. Krzesła i stoły – 50 modeli krzeseł oraz 50 modeli stołów:
• Stoły – rozkładane i nierozkładalne
• Krzesła – tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowane tylko siedzisko
• Fotele – obrotowe gabinetowe oraz fotele stacjonarne.
4. Meble tapicerowane:
• Komplety wypoczynkowe
• Łóżka tapicerowane o różnej szerokości
• Zestawy narożne
• Sofy
• Wersalki
• Tapczany dziecięce i młodzieżowe
• Fotele i pufy
• Meble skórzane
• Meble rattanowe.
5. Produkty wyposażenia wnętrz w działach asortymentowych: meble, tekstylia, kuchnia, oświetlenie, dekoracje, garderoba, jadalnia czy dywany.
Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.