Black Red White poszerza sieć dystrybucji! – Portal PR - 24PR
Black Red White poszerza sieć dystrybucji!

03.03.2010 Kategoria: Placówki. Autor: ipis

MEBLE-Black Red White, spółka należąca do Grupy Black Red White – prowadzącego działalność w Polsce i za granicą holdingu spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – powiększa sieć dystrybucji o 2 kolejne studia kuchni: w Gliwicach i Siemianowicach Śląskich. Otwarcie placówek odbędzie się 5 marca 2010. Asortyment kuchenny dla wszystkich klientów studiów dostępny jest z 30% rabatem!
W nowych punktach sprzedaży prezentowana jest ekspozycja mebli kuchennych zarówno w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej. W propozycji studiów jest również bogaty wybór sprzętu AGD renomowanych producentów.
„Otwarcie studiów kuchni w Gliwicach i Siemianowicach Śląskich to kolejny po Jeleniej Górze krok w rozbudowywaniu sieci sprzedaży w regionie południowo-zachodniej Polski. Wierzymy, że systematycznie poszerzana przez nas sieć dystrybucji w kraju i za granicą oraz wysoka jakość oferowanych towarów za relatywnie niską cenę zagwarantują stabilny rozwój Grupy Black Red White” – powiedział Grzegorz Zięcina, dyrektor handlowy MEBLE-Black Red White Sp. z o.o.
Studia kuchni Black Red White oferują fachową pomoc w zakresie doboru mebli i sprzętu AGD w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości mieszkaniowych. Klienci mogą również skorzystać z profesjonalnych porad projektanta, który dokona wizualizacji aranżowanego pomieszczenia oraz doradzi w zakresie zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
Oferta studiów kuchni Black Red White obejmuje:
pomoc w wyborze odpowiedniego wzoru kuchni oraz sprzętu AGD
profesjonalny pomiar pomieszczenia kuchennego
propozycje układu mebli kuchennych dostosowane do indywidualnych potrzeb
wizualizacje kuchni na monitorze komputera
doradztwo i nadzór doświadczonego projektanta przy realizacji zamówienia
profesjonalny montaż mebli kuchennych oraz sprzętu AGD
W związku z uruchomieniem nowych studiów kuchni zarówno w Gliwicach, jak i Siemianowicach Śląskich prowadzona jest kampania promocyjna Setki pomysłów na Twoją kuchnię. Dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą nowe punkty sprzedaży w okresie 5 marca – 3 kwietnia 2010 przygotowano 30% rabaty na kuchnie. Ponadto, po niższych cenach będzie można nabyć ponad 200 urządzeń AGD, w tym lodówki, zmywarki i piekarniki renomowanych firm. Gazetka promocyjna będzie dostępna w nowych punktach sprzedaży oraz dystrybuowana do mieszkańców Gliwic i Siemianowic Śląskich.

STUDIA KUCHNI OTWARTE PRZEZ BLACK RED WHITE W 2010
Lp. Miasto Lokalizacja
Ulica Godziny otwarcia
1. Gliwice ul. Jasna 14A 10.00 – 18.00, soboty: 10.00 – 14.00
2. Siemianowice Śląskie ul. Jana Pawła II 12 10.00 – 18.00, soboty: 10.00 – 14.00
3. Jelenia Góra Ul. Piłsudskiego 47 10.00 – 18.00, soboty: 10.00 – 14.00
4. Warszawa ul. Fieldorfa 8 11.00 – 19.00, soboty: 10.00 – 15.00
5. Warszawa ul. Targowa 2 11.00 – 19.00, soboty 10.00 – 15.00
6. Warszawa ul. Pszczyńska 26 / róg ul. Łodygowej 11.00 – 19.00, soboty: 10.00 – 15.00
7. Warszawa ul. Puławska 257/6 11.00 – 19.00, soboty: 10.00 – 15.00
8. Ożarów Mazowiecki ul. Poznańska 280/17 9.30 – 17.30, soboty: 10.00 – 14.00

Oficjalne otwarcie studiów kuchni w Gliwicach i Siemianowicach Śląskich już w piątek, 5 marca 2010 o godz. 10.00!
Informacje dodatkowe o Grupie Black Red White
Grupa Black Red White to prowadzący działalność w Polsce i za granicą holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Grupa jest liderem – pod względem wartości sprzedaży – wśród producentów mebli skrzyniowych w kraju oraz liczącym się w Europie i na świecie wytwórcą mebli kuchennych. Udział Grupy Black Red White w sprzedaży na polskim rynku meblarskim sięga około 20%.
W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 19 spółek zależnych, w tym 8 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i w Rosji. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce oraz w kilku spółkach działających za granicą.
Grupa Black Red White lokuje około 30% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 50 krajach świata m.in.: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, Łotwie, Litwie, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Grecji, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA oraz Kanadzie.
Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o 10 hurtowni własnych i 3 przedstawicielskie oraz magazyny regionalne o łącznej powierzchni 257,5 tys. m2. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje kilkoma hurtowniami własnymi na terenie Ukrainy, Białorusi i Rosji. Systematycznie zaznaczana jest również obecność w Środkowej i Południowej Europie. Hurtownie przedstawicielskie firmy znajdują się na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny oraz Grecji.
Grupa Black Red White dysponuje znakomicie zaplanowaną i zorganizowaną siecią około 2000 punktów sprzedaży, z czego niemal połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 53 salony, w tym 11 salonów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.
Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE SA. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.
Na rzecz Grupy Black Red White – w spółkach zależnych oraz w spółkach współpracujących z Grupą i świadczących dla niej usługi – pracuje łącznie ponad 14,5 tys. pracowników.
Oferta Grupy Black Red White obejmuje następujące grupy produktowe:
1. Meble pokojowe:
• Meble systemowe (systemy modułowe), np.: Affi, Re-set, Elippe, Doors
• Kolekcje klasyczne, np. Orland, Yoko, Kent
• Komplety pokojowe, np.: Junior, Adaś, Twist, Izolda
2. Meble kuchenne:
• Meble kuchenne na zmówienie o stylistyce nowoczesnej (np. 37th Savana Avenue, 35th Park Avenue, 41st Milk Street), i klasycznej (np. Imperor XXII, Troniusz XXV, Pretendia XXVIII)
• Meble sprzedawane w kompletach – „Nika”
• Akcesoria kuchenne: wkłady i organizery do szuflad, kosze cargo, półki obrotowe, półki szklane, deski do krojenia oraz kolumny meblowe.
3. Krzesła i stoły – 50 modeli krzeseł oraz 50 modeli stołów:
• Stoły – rozkładane i nierozkładalne
• Krzesła – tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowane tylko siedzisko
• Fotele – obrotowe gabinetowe oraz fotele stacjonarne.
4. Meble tapicerowane:
• Komplety wypoczynkowe
• Łóżka tapicerowane o różnej szerokości
• Zestawy narożne
• Sofy
• Wersalki
• Tapczany dziecięce i młodzieżowe
• Fotele i pufy
• Meble skórzane
• Meble rattanowe.
5. Produkty wyposażenia wnętrz w działach asortymentowych: meble, tekstylia, kuchnia, oświetlenie, dekoracje, garderoba, jadalnia czy dywany.
Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.