Carlsberg oficjalnym piwem koncertów Live Nation – Portal PR - 24PR
Carlsberg oficjalnym piwem koncertów Live Nation

11.03.2010 Kategoria: Rozrywka, sponsoring. Autor: ipis

Marka Carlsberg będzie kontynuować, w roku 2010, współpracę z organizatorem największych koncertów muzycznych w Polsce – Live Nation. Carlsberg uzyskał status Oficjalnego Piwa Live Nation Show. W tym roku muzyczny cykl koncertów Live Nation Show zainaugurował brytyjski zespół Depeche Mode. Kolejne muzyczne widowiska na polskiej scenie, zapewnią największe światowe gwiazdy, m.in. takie jak: AC/DC, Sonisphere Festival, Angie Stone, Rammstein, Mark Knopfler.

Logo Carlsberga, jako Oficjalnego Piwa prawdopodobnie największych koncertów w Polsce, będzie eksponowane podczas wybranych imprez muzycznych z cyklu Live Nation Show na materiałach informacyjnych i promocyjnych marki. W ramach umowy Carlsberg będzie także wykorzystywać bilety koncertowe w prowadzonych akcjach promocyjnych.

Najbliższe muzyczne widowisko w ramach cyklu odbędzie się już 12 marca br. W łódzkiej Hali Arena wystąpi Rammstein – niemiecki zespół grający muzykę z gatunku industrial metal, mający w Polsce wielu fanów i słynący z kontrowersyjnych tematów swoich piosenek. Stałym elementem koncertów niemieckiej grupy jest niezapomniane i specjalnie wyreżyserowane pirotechniczne show.

Kolejną gwiazdą będzie „królowa muzyki soul”, piosenkarka o magnetyzującym głosie – Angie Stone, która zaśpiewa 17 marca w klubie Stodoła, w Warszawie.

27 maja na warszawskim lotnisku Bemowo odbędzie się koncert legendarnej, australijskiej grupy AC/DC, powszechnie uważanej za pioniera muzyki hardrockowej i heavymetalowej. Polski koncert zaplanowany jest w ramach europejskiej trasy grupy, promującej jej album wydany w 2008 r. – „Black Ice”.

16 czerwca odbędzie się Sonisphere Festival, którego niekwestionowaną gwiazdą będzie amerykańska grupa heavymetalowa – Metallica, rozpoznawana na całym świecie. Metallica zagra na lotnisku Bemowo. Ciekawie zapowiadający się, starannie wyreżyserowany koncert jest częścią trasy World Magnetic Tour, promującej płytę zespołu „Death Magnetic”. Na Sonisphere Festiwal zagrają także inne gwiazdy metalu: Slayer, Megadeth i Anthrax oraz amerykański Mastodon i polski Behemoth.

Z kolei 2 lipca we wrocławskiej hali Stulecia zagra w wersji folkowo – bluesowej dawny wokalista Dire Straits – Mark Knopfler. Brytyjczyk uważany za wirtuoza gitary jest także znany jako producent muzyki filmowej.

„Cieszymy się z możliwości kontynuacji udanej współpracy z Live Nation, którą rozpoczęliśmy w 2009 roku. Jesteśmy oficjalnym piwem największych koncertów tego roku w Polsce! To wielkie muzyczne świętowanie, w którym chcemy uczestniczyć razem z polską publicznością. Koncerty Live Nation są doskonałą okazją do eksponowania wizerunku marki Carlsberg, piwa, które jest blisko największych i najciekawszych wydarzeń.” – mówi Marcin Burdach, Dyrektor ds. Sponsoringu i Gastronomii w Carlsberg Polska.

„Carlsberg kolejny rok będzie towarzyszył polskiej publiczności podczas największych koncertów muzycznych w Polsce. Fani dobrej muzyki z pewnością nie będą rozczarowani. W ciągu najbliższych paru miesięcy czekają ich największe muzyczne doznania, którym towarzyszyć będzie ‘Carlsberg – prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie’”- mówi Piotr Walenczak, Senior Brand Manager marki Carlsberg.

Miejsca i daty koncertów Live Nation 2010:

Depeche Mode – 10 lutego – Hala Arena / Łódź
Depeche Mode – 11 lutego – Hala Arena / Łódź
Rammstein – 12 marca – Hala Arena / Łódź
Angie Stone – 17 marca – klub Stodoła / Warszawa
AC/DC – 27 maja – Lotnisko Bemowo / Warszawa
John Mayall – 18 czerwca – klub Stodoła / Warszawa
Metallica (Sonisphere Festival) – 16 czerwca – Lotnisko Bemowo / Warszawa
Mark Knopfler – 2 lipca – Hala Stulecia / Wrocław

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.