Ciepły klimat Italii – Portal PR - 24PR
Ciepły klimat Italii

31.03.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Włochy to miejsce, w którym klasyczne piękno przeplata się z czarem wąskich uliczek i spokojnych winiarni. Na fascynującym szlaku architektonicznych zabytków można znaleźć wytchnienie w cieniu chłodnej winorośli.
Drzwi Treviso, z najnowszej kolekcji INVADO, wniosą w każde wnętrze przyjazną atmosferę słonecznych krain Italii. Zainspirowane włoską stylistyką, łączą w sobie powściągliwą ornamentykę romańskich budowli z gorącym temperamentem gwarnych placów i kafejek. Do ich wykonania wykorzystano wysokiej jakości okleinę dekoracyjną Enduro, której faktura przypomina naturalne usłojenie drewna. Dostępne są zarówno w ciepłych, intensywnych barwach (wiśnia, orzech), jak i stonowanej kolorystyce dębu lub klonu. Dyskretne przeszklenia nie tylko nadają drzwiom Treviso elegancki wygląd, ale też zapewniają swobodne przenikanie dziennego światła.

Treviso
producent: INVADO
cena: 430 PLN brutto
więcej informacji: www.invado.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.