Citrix wręcza nagrody polskim partnerom – Portal PR - 24PR
Citrix wręcza nagrody polskim partnerom

19.03.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

Warszawa, 18 marca 2010 r. – Citrix Systems przyznał nagrody partnerom działającym w regionie Europy Wschodniej za osiągnięcia ubiegłego roku. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie firmy z Polski. Nagrody otrzymały: Alterkom Sp. z o.o. oraz Asseco Business Solution SA.
Krakowski Alterkom za swoje działania na rzecz Citrix Systems został uhonorowany dwukrotnie. Firma otrzymała tytuł „The Best Run Rate Reseller” – najlepszego resellera
pod względem ilości wdrożeń, jak również nagrodę „The Influencer of the year”.
Od kilku lat w kategorii największej liczby wdrożeń Citrix przyznaje nagrodę temu partnerowi, który wykazał się najwyższym wskaźnikiem regularnych instalacji produktów i rozwiązań wśród dużej liczby klientów, jednocześnie utrzymując ich stały poziom w ciągu całego roku. Wyróżnienie „The Influencer of the year” jest przyznawane partnerowi, który poprzez swoje kompetencje, doświadczenie, kontakty oraz wynajdywanie nowych możliwości na rynku generuje największy popyt wśród klientów na rozwiązania i technologie producenta.
Drugą firmą uhonorowaną przez Citrix jest Asseco Business Solution SA., które otrzymało wyróżnienie „The XenDesktop Partner of the year”. Nagroda w tej kategorii przypada
dla najlepszego partnera w zakresie sprzedaży nowego, kluczowego produktu z punktu widzenia producenta jakim jest rozwiązanie do wirtualizacji stacji roboczych – XenDesktop 4. Wyróżnienie to zostało przyznane Asseco Business Solution SA. również za zdobycie wiodącej pozycji wśród partnerów w zakresie wielkości wdrożenia Citrix z wykorzystaniem tego rozwiązania oraz popularyzacji wśród klientów korzyści wynikających z jego zastosowania.
Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas Citrix Partner Conference 2010, dorocznej imprezy zorganizowanej przez Citrix Systems dla partnerów z Polski w dniach 15-17 marca br.
W Polsce działa obecnie ponad 40 autoryzowanych resellerów Citrix Systems będących jednocześnie partnerami, w ramach tzw. globalnej sieci partnerskiej. Dla Citriksa sieć partnerska jest jednym z kluczowych elementów działalności. W ub. roku 100 procent umów w Polsce zostało sfinalizowanych za jej pośrednictwem.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.