Cyberbajt autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Miure – Portal PR - 24PR
Cyberbajt autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Miure

29.03.2010 Kategoria: Agencje PR, Technologie, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

Cyberbajt nawiązał współpracę z Miure – producentem wydajnych radiolinii punkt – punkt na pasma nielicencjonowane 5 i 24 GHz.

Miure oferuje rozwiązania dla sieci bezprzewodowych przeznaczone do radiowego przesyłu danych na duże odległości. Produkowane urządzenia dedykowane są do pracy w pasmach nielicencjonowanych, dzięki czemu nie wymagają pozyskiwania żadnych pozwoleń ani rezerwacji częstotliwości.

Opracowany przez Miure protokół MRTP całkowicie zrywa z mechanizmami zarządzania ruchem stosowanym w standardach 802.11a/b/g, umożliwiając osiągnięcie maksymalnej możliwej wydajności użytych interfejsów radiowych, co jest niespotykane w tej klasie urządzeń. Jest to możliwe dzięki użyciu dwóch niezależnych torów transmisji radiowej oraz zastosowaniu unikalnych technik:

  • fragregacji – uniezależnienia rozmiaru ramek przesyłanych radiem od ruchu użytkownika,
  • asynchronicznej retransmisji – zgłaszania zgubionych ramek zrealizowana z użyciem osobnego toru transmisji,
  • optymalizacji parametrów transmisji – optymalnego doboru modulacji, rozmiaru ramki i mocy nadawania na podstawie przeprowadzanych na bieżąco pomiarów parametrów łącza,

W ramach zawartego porozumienia, Cyberbajt uzyskał status autoryzowanego dystrybutora rozwiązań Miure na rynek Polski. Dzięki temu Cyberbajt jest w stanie zaoferować dla swoich klientów pełną gamę sprzętu Miure wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym, dużą dostępność urządzeń oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozwiązań Miure w ofercie Cyberbajt.

Anna Skiba
www.netiona.pl – Projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych,
www.cyberbajt.pl – Dostawa i dystrubucja urządzeń WLAN,
www.gdzienet.pl – Bezpłatna mapa zasięgu sieci bezprzewodowych,
www.optobridge.pl – Łącze optyczne OptoBridge

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.