Cyberbajt otrzymał certyfikat Rzetelna Firma – Portal PR - 24PR
Cyberbajt otrzymał certyfikat Rzetelna Firma

04.03.2010 Kategoria: Agencje PR, Przedsiębiorczość. Autor: Anna Skiba

Cyberbajt otrzymał Certyfikat Rzetelności przyznany przez Krajowy Rejestr Długów, który poleca współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.
Certyfikat „Rzetelna Firma” jest doskonałą rekomendacją naszej uczciwości, udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą działalność przedsiębiorców . Ponadto jest dokumentem potwierdzającym odpowiedzialność, sumienność regulacji zobowiązań i etykę praworządności firmy.

Nadrzędnym celem programu Rzetelna Firma jest szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych związanych z praworządnością, rzetelnością, transparentnością i odpowiedzialnością w prowadzeniu biznesu. Intencją programu jest podnoszenie standardów moralnych prowadzenia biznesu w Polsce, co stanowić ma podstawy budowy silnych firm, będących filarami polskiej gospodarki. Nadrzędnym celem programu Rzetelna Firma jest popularyzowanie zasad etyki oraz szerzenie szeroko rozumianej edukacji w tym zakresie wśród małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Kodeks etyczny powinien przyczyniać się do kształtowania społecznej odpowiedzialności prowadzenia biznesu wśród wszystkich przedsiębiorców uczestniczących w programie Rzetelna Firma.” – wyciąg z Kodeksu etycznego programy Rzetelna Firma.

Kampania społeczna „Rzetelna Firma” ma zachęcić polskich przedsiębiorców do budowania swojego pozytywnego wizerunku jako uczciwych i solidnych.

Anna Skiba
www.netiona.pl – Projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych,
www.cyberbajt.pl – Dostawa i dystrubucja urządzeń WLAN,
www.gdzienet.pl – Bezpłatna mapa zasięgu sieci bezprzewodowych,
www.optobridge.pl – Łącze optyczne OptoBridge

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.