E.C.H.O. COMMUNICATIONS z KNAUF INSULATION – Portal PR - 24PR
E.C.H.O. COMMUNICATIONS z KNAUF INSULATION

16.03.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

W marcu Agencja E.C.H.O. COMMUNICATIONS podjęła współpracę z firmą KNAUF INSULATION Sp. z o.o., będącą częścią światowej grupy KNAUF obecnej w ponad 50 krajach. KNAUF INSULATION Sp. z o.o. oferuje szeroki asortyment produktów do izolacji domu: naturalną wełnę mineralną w ECOSE® Technology, wełnę drzewną Heraklith®, polistyren ekstrudowany, które zapewniają izolację cieplną, izolację akustyczną, ochronę przeciwpożarową budynków oraz oszczędność energii. W swoich działaniach firma aktywnie promuje zwiększenie efektywności energetycznej budynków oraz oszczędzanie energii przy wykorzystaniu materiałów izolacyjnych nowej generacji.
Celem działań public relations realizowanych przez E.C.H.O. COMMUNICATIONS jest przeprowadzenie kampanii informacyjnej skierowanej do użytkowników ostatecznych oraz ugruntowanie pozycji marki wśród profesjonalistów. Do zadań agencji będą należały relacje z mediami a w nich działania z zakresu PR produktowego oraz PR korporacyjnego.
– Nadchodzi czas na budownictwo energooszczędne. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w ramach współpracy będziemy mogli przybliżyć klientom końcowym nowoczesne i ekologiczne produkty pod marką KNAUF INSULATION, a dzięki temu propagować budownictwo w filozofii zrównoważonego rozwoju – mówi Krzysztof Zięba, Dyrektor Zarządzający E.C.H.O. Communications.

Z ramienia Knauf Insulation współpracę będzie koordynować Beata Kuskowska Marketing Communications Manager. Z ramienia agencji za obsługę klienta odpowiada PR Manager Justyna Delmanowicz, PR Account Executive Anna Rymarczyk oraz New Business Manager Ewa Kaczyńska. Całość prasc będzie nadzorował Krzysztof Zięba Dyrektor Zarządzający

E.C.H.O. COMMUNICATIONS to wrocławska agencja PR i komunikacji marketingowej działająca na rynku od 10 lat. Agencja specjalizuje się w działaniach dla branży budowlanej, wnętrzarskiej, instalacyjnej, narzędziowej i AGD, dla których przygotowuje całościowe programy komunikacji korporacyjnej i produktowej. www.echoPR.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.