Event 4×4 rozwija się z Multum PR – Portal PR - 24PR
Event 4×4 rozwija się z Multum PR

17.03.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Event 4×4 będzie realizował Plan Rozwoju Eksportu na rok 2010 przygotowany przez agencję Multum PR. Działania z zakresu marketingu prowadzone są w ramach programu unijnego Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw.

Opracowanie Planu Rozwoju Eksportu zostało zlecone Multum PR po przetargu we wrześniu 2009 r. Zleceniodawcą jest wrocławska agencja Event4x4 organizująca wyjazdy off-roadowe i 4×4. Głównym celem planu marketingowego na 2010 rok jest poszerzenie obszaru usług Event4x4 oraz wejście na nowe rynki. Spółka chce zaproponować swoje usługi klientom z Czech, Niemiec, Holandii i Francji. Oferta dla zagranicznych klientów obejmie m.in. organizację wypraw samochodami terenowymi i quadami do krajów Europy Środkowej i Wschodniej, Azji i Afryki oraz wycieczki po Polsce – szczególnie po Dolnym Śląsku, połączone z nauką jazdy samochodami 4×4.

Agencja Event4x4 jest jedyną firmą na Dolnym Śląsku, która oferuje kompleksową obsługę wyjazdów oraz szkoleń w zakresie jazdy samochodami terenowymi i quadami. Firma posiada stabilną pozycję wśród klientów z kraju, a teraz swoich sił spróbuje także w innych krajach. Innowacyjny produkt przygotowany przez Event4x4 daje szansę na podbicie zagranicznych rynków turystyki. Działania związane z wdrożeniem strategii rozpoczną się w II kwartale 2010 r.

Agencja Event 4×4 to wrocławski organizator wypraw oraz imprez integracyjnych związanych głównie z jazdą terenową samochodami i quadami. Firma powstała z pasji do off-roadu oraz dalekich podróży. Zorganizowała lub brała udział w kilkunastu wyprawach samochodami terenowymi w Rumunii, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Islandii, Finlandii, Afryce i Ameryce Północnej. Kilometr po kilometrze odkrywa ofroadowy świat – z dala od wielkich aglomeracji i zatłoczonych autostrad. http://www.event4x4.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.