Geometria w modzie – Portal PR - 24PR
Geometria w modzie

17.03.2010 Kategoria: Moda. Autor: ipis

Z lekcji matematyki w szkole na pewno pamiętasz trapez. Wtedy jeszcze nie sadziłaś, że będzie on wykorzystywany także w modzie. A jednak. Dziś spódnice trapezowe robią zawrotną karierę – bo są kobiece, klasyczne i wygodne.
W wiosennej szafie powinnaś więc mieć przynajmniej kilka takich modeli.

Trapezowy szyk
Lniana trapezowa spódnica Rose Mary od NIFE w klasycznej bieli będzie idealna na oficjalne spotkanie, na obiad u teściów czy też na inne ważne uroczystości rodzinne. Ładnie do niej pasuje bluzeczka Selea Black. Krawatka nada strojowi elegancji i wyjątkowości, delikatny dekolt podkreśli biust, a marszczenia zaakcentują talię.

Trapezowa fantazja
Oczaruj wszystkich swoją wiosenną kreacją, która będzie oscylowała między wymuskaną elegancją, a codzienną dowolnością stroju. Trapezowa spódnica Rose Mary z delikatnymi aplikacjami kwiatowymi to doskonałe modowe rozwiązanie. Funkcjonalna i wygodna zarówno na półoficjalne spotkanie, jak i na wieczór w teatrze. Zestaw ją np. z czarną z koszulą – body od NIFE. Dopasuj dodatki, zrób makijaż i upnij włosy. Fantazyjny, kobiecy wygląd gwarantowany.

Trapezowy misz-masz
Wiosna powinna być pełna radości, kolorów i kwiatów. Dlatego też NIFE proponuje trapezową łąkę – spódnicę Rose Mary Black z wyraźnym kwiatowym wzorem. Zwiewna, z zakładkami, lekka i bardzo dziewczęca. Załóż do niej letni top z bufkami i atłasową wstążeczką pod biustem. Teraz możesz biec na zakupy z przyjaciółkami, jechać na wiosenny piknik ze znajomymi za miasto czy wybrać się z ukochanym do kina na komedię romantyczną.

O firmie:
NIFE to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieży. Projektanci NIFE stawiają przede wszystkim na jakość swoich produktów – hiszpańskie tkaniny w połączeniu z pasją projektowania tworzą kreacje, które powinny się znaleźć w garderobie każdej kobiety.
Kolekcja NIFE dostępna na: www.nife.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.