House of Skills na pierwszym miejscu w rankingu Training Companies w Book of Lists 2010 – Portal PR - 24PR
House of Skills na pierwszym miejscu w rankingu Training Companies w Book of Lists 2010

02.03.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

Firma szkoleniowo–doradcza House of Skills zajęła pierwsze miejsce wśród polskich firm szkoleniowych w rankingu Book of Lists 2010. Kryterium ocen oparto na wynikach przychodów z działalności biznesowej. Jest to już 15. edycja tego wydawnictwa.

Rocznik Book of Lists w niemal 70 rankingach prezentuje ponad 2500 najlepiej prosperujących firm z poszczególnych sektorów biznesu w Polsce, m.in. finansowego, usługowego, konsultingowego, reklamowego, telekomunikacyjnego, informatycznego, hotelarstwa oraz rynku nieruchomości.

House of Skills S.A. to wiodąca na polskim rynku firma szkoleniowo-doradcza, którą wyróżnia oferta łącząca specjalizację i kompleksowość oraz zindywidualizowane doradztwo biznesowe. Firma pracuje zgodnie z międzynarodowymi standardami, oferując licencjonowane i autorskie know-how. Struktura firmy obejmuje sześć obszarów merytorycznych – Centrów kompetencji: Przywództwo i zarządzanie, Strategie, Efektywność osobista i zespołowa, Systemy oceny i rozwoju pracowników, Obsługa klienta, Centrum technologii i innowacji / e-learning. Firma zatrudnia blisko 50 konsultantów, trenerów i ekspertów oraz współpracuje z ponad 200 specjalistami z Polski i zagranicy.

House of Skills funkcjonuje na rynku dużych i średnich przedsiębiorstw, do grona jej klientów należy 1/3 z 500 największych firm w Polsce.

House of Skills S.A. jest partnerem organizacji międzynarodowych, w tym: TMI, Celemi, The Ken Blanchard Companies®, SkillSoft, ITIM, Sandler Training, Bradfield Group. Współpracuje z takimi organizacjami jak American Society for Training & Development (ASTD), Polska Izba Firm Szkoleniowych, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. House of Skills w 2007 roku został uhonorowany tytułem „Business Superbrand” oraz znalazł się w gronie firm nagrodzonych przez wydawcę Pulsu Biznesu prestiżowym tytułem „Gazele Biznesu”. Więcej informacji: www.weknowhow.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.