II Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły – Portal PR - 24PR
II Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły

09.03.2010 Kategoria: Kariera, konferencje, PRAWO, Samorząd. Autor: mdobosz

„Praktyka nadzoru pedagogicznego i ruch kadrowy w szkołach”
Miesięcznik „Dyrektor Szkoły” zaprasza wszystkich dyrektorów szkół na II Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły 2009/ 2010.
25 marca w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbędzie się II Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły. Spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim szkolnemu prawu pracy oraz praktyce nadzoru pedagogicznego. Omówione zostaną także tematy z dziedziny prawa oświatowego nastręczające najwięcej trudności w codziennym zarządzaniu placówką oświatową. Spotkanie odbywa się pod patronatem Minister Edukacji Narodowej.
II Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły koncentrować się będzie przede wszystkim na praktycznych zagadnieniach ruchu kadrowego w oświacie oraz urlopach nauczycielskich a w części dotyczącej nadzoru na jego praktycznej realizacji, m.in. przygotowaniu harmonogramu ewaluacji, sformułowania zadań, które należy wykonać w czterech obszarach wymagań, budowie narzędzi ewaluacyjnych. Ostatni blok spotkania zostanie poświęcony ochronie danych osobowych oraz bieżącym problemom prawa oświatowego. Uznani eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników .
Już teraz można zgłosić chęć uczestnictwa. Formularz zgłoszeń znajduje się na stronie internetowej www.DyrektorSzkoly.pl oraz www.ABC.com.pl/oswiata.
„Dyrektor Szkoły – miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej”, od 1994 roku wspiera dyrektorów szkół, przedszkoli oraz innych placówek oświatowych w wypełnianiu zadań i obowiązków zgodnie z przepisami prawnymi, nowoczesną wiedzą z zakresu psychologii, pedagogiki i zarządzania. Wydawcą Miesięcznika jest Wolters Kluwer Polska.
Bliższe informacje na stronach www.DyrektorSzkoly.pl oraz www.ABC.com.pl/oswiata,
Tel. 22 535 83 18

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.