Lendi – nowa kolekcja mebli w asortymencie Black Red White! – Portal PR - 24PR
Lendi – nowa kolekcja mebli w asortymencie Black Red White!

20.03.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – wprowadził do oferty system modułowy Lendi. Najnowszą propozycję stanowi 15 elementów w kolorze jasnego dębu, połyskującej bieli i niespotykanej dotąd trawy. Meble z kolekcji Lendi dostępne są w salonach Black Red White na terenie całej Polski. Szczegółowe informacje znaleźć można na www.brw.com.pl.
System Lendi charakteryzuje prosta, geometryczna forma. Dodatkowo grafikę brył podkreśla szary cokół. Lekkości i niepowtarzalności dodaje meblom ich kolorystyka – jasny dąb otacza ciepłem, połysk bieli emanuje nowoczesnością, a wzór zielonej trawy ożywia i dodaje fantazji. Dlatego najnowszy system znajduje zastosowanie zarówno w pokoju dziennym, młodzieżowym, jak i w sypialni.
„Nasza najnowsza kolekcja to doskonała propozycja dla zwolenników praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Bez wątpienia system Lendi swoim niepowtarzalnym charakterem wprowadzi ożywienie do wielu wnętrz” – powiedział Robert Skwarek, Wice Prezes BLACK RED WHITE SA.
Oferta szaf, szafek, regałów i półek z systemu Lendi pozwala na swobodne i dowolne ich zestawianie. Dodatkowe możliwości aranżacyjne dają uchwyty – do każdego mebla standardowo dołączany jest komplet drewniany oraz do wyboru: stokrotki bądź piłki. Chłopięcy pokój ożywić mogą również tematycznie dopasowane naklejki na meble.
Black Red White oferuje wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, do jadalni, biura, sypialni oraz pokoju młodzieżowego o różnorodnej stylistyce – od klasycznej po nowoczesną. W propozycji firmy są również meble tapicerowane oraz bogata gama artykułów wyposażenia wnętrz.
Informacje dodatkowe o Grupie Black Red White
Grupa Black Red White to prowadzący działalność w Polsce i za granicą holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Grupa jest liderem – pod względem wartości sprzedaży – wśród producentów mebli skrzyniowych w kraju oraz liczącym się w Europie i na świecie wytwórcą mebli kuchennych. Udział Grupy Black Red White w sprzedaży na polskim rynku meblarskim sięga około 20%.
W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 19 spółek zależnych, w tym 8 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i w Rosji. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce oraz w kilku spółkach działających za granicą.
Grupa Black Red White lokuje około 30% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 50 krajach świata m.in.: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, Łotwie, Litwie, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Grecji, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA oraz Kanadzie.
Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o 10 hurtowni własnych i 3 przedstawicielskie oraz magazyny regionalne o łącznej powierzchni 257,5 tys. m2. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje kilkoma hurtowniami własnymi na terenie Ukrainy, Białorusi i Rosji. Systematycznie zaznaczana jest również obecność w Środkowej i Południowej Europie. Hurtownie przedstawicielskie firmy znajdują się na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny oraz Grecji.
Grupa Black Red White dysponuje znakomicie zaplanowaną i zorganizowaną siecią około 2000 punktów sprzedaży, z czego niemal połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 53 salony, w tym 11 salonów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.
Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE SA. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.
Na rzecz Grupy Black Red White – w spółkach zależnych oraz w spółkach współpracujących z Grupą i świadczących dla niej usługi – pracuje łącznie ponad 14,5 tys. pracowników.
Oferta Grupy Black Red White obejmuje następujące grupy produktowe:
1. Meble pokojowe:
• Meble systemowe (systemy modułowe), np.: Affi, Re-set, Elippe, Doors
• Kolekcje klasyczne, np. Orland, Yoko, Kent
• Komplety pokojowe, np.: Junior, Adaś, Twist, Izolda
2. Meble kuchenne:
• Meble kuchenne na zmówienie o stylistyce nowoczesnej (np. 37th Savana Avenue, 35th Park Avenue, 41st Milk Street), i klasycznej (np. Imperor XXII, Troniusz XXV, Pretendia XXVIII)
• Meble sprzedawane w kompletach – „Nika”
• Akcesoria kuchenne: wkłady i organizery do szuflad, kosze cargo, półki obrotowe, półki szklane, deski do krojenia oraz kolumny meblowe.
3. Krzesła i stoły – 50 modeli krzeseł oraz 50 modeli stołów:
• Stoły – rozkładane i nierozkładalne
• Krzesła – tapicerowane siedzisko i oparcie oraz tapicerowane tylko siedzisko
• Fotele – obrotowe gabinetowe oraz fotele stacjonarne.
4. Meble tapicerowane:
• Komplety wypoczynkowe
• Łóżka tapicerowane o różnej szerokości
• Zestawy narożne
• Sofy
• Wersalki
• Tapczany dziecięce i młodzieżowe
• Fotele i pufy
• Meble skórzane
• Meble rattanowe.
5. Produkty wyposażenia wnętrz w działach asortymentowych: meble, tekstylia, kuchnia, oświetlenie, dekoracje, garderoba, jadalnia czy dywany.
Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.