Multi Communications wspiera Provimi Polska – Portal PR - 24PR
Multi Communications wspiera Provimi Polska

29.03.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Multi Communications współpracuje z Provimi Polska. W ramach świadczonych usług agencja będzie wspierać klienta w zakresie public relations oraz komunikacji marketingowej.
Provimi Polska jest częścią grupy Provimi Holding, globalnego lidera na rynku produktów żywienia zwierząt hodowlanych. W Multi Communications projektem opiekuje się dział korporacyjny kierowany przez Bartosza Lewickiego. Za bezpośrednią współpracę z klientem odpowiadają Andrzej Mirowski i Piotr Mierzwiński.

„Provimi to firma, która wierzy w stałą ewolucję, wysoką wydajność i odpowiedzialne żywienie – mówi Norman Blum, dyrektor marketingu Provimi Polska dla Polski i Ukrainy –  Współpraca z Multi Communications ułatwia nam promowanie tych wartości i pomaga skupić się na tym, co najważniejsze – wprowadzaniu na rynek polski najlepszych światowych rozwiązań w żywieniu zwierząt”.

 „Praca dla Provimi Polska stawia przed nami różnorodne wyzwania, tym bardziej, że mamy możliwość uczestniczyć w pełnym procesie komunikacji. Niezwykle ciekawa jest również możliwość pracy z firmą reprezentującą branżę bardzo ważną z racji wpływu na rolnictwo, a z drugiej strony znaną tylko wąskiemu gronu osób. Mamy zamiar to zmienić.” – mówi Bartosz Lewicki, Account Director działu Corporate PR.

 Współpraca Multi Communications z Provimi Polska ma charakter full service. Do zadań Agencji należeć będzie realizacja działań z zakresu PR korporacyjnego i produktowego, jak również koordynacja komunikacji marketingowej.

Informacje o Provimi Polska Sp. z o. o.
Provimi Polska Sp. z o.o. jest kontynuatorem działalności Provimi-Rolimpex S.A. – spółki, która powstała w wyniku połączenia dwóch liderów rynku paszowego w Polsce: Provimi Polska Holding Sp. z o. o. oraz Rolimpex S.A. Połączenie nastąpiło 2 sierpnia 2005 roku, natomiast po  przeprowadzeniu szeregu zmian organizacyjnych, od 1 sierpnia 2008 roku funkcjonuje jako Provimi Polska Sp. z o.o.

Provimi Polska należy do międzynarodowego koncernu Provimi Holding, jednego z największych na świecie dostawców produktów i technologii żywienia zwierząt, posiadającego 80 wytwórni pasz w 30 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 8 tysięcy osób.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.