Nowe aparaty telefoniczne KIRK firmy Polycom do zastosowań przemysłowych – Portal PR - 24PR
Nowe aparaty telefoniczne KIRK firmy Polycom do zastosowań przemysłowych

16.03.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: Agnieszka

Polycom, światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, wprowadza na rynek nową serię aparatów telefonicznych z serii Polycom KIRK 60, które uzupełnią ofertę aparatów bezprzewodowych KIRK DECT. Seria aparatów KIRK 60 to odporne na drgania i wstrząsy telefony, idealne do integracji z systemami bezpieczeństwa i produkcyjnymi w środowiskach wytwórczych i przemysłowych.

Nowe urządzenia KIRK firmy Polycom wyposażone są w specjalistyczne funkcje zaprojektowane w taki sposób, aby mogły integrować się z aplikacjami innych firm. Dodatkową funkcją bezpieczeństwa aparatów są czujniki ruchu, które wysyłają komunikaty ‚man-down’ (‘człowiek w spoczynku’) lub ‘man-running’ (‘człowiek w ruchu’) po wykryciu braku ruchu lub przy jego nadmiarze po upływie wcześniej określonego czasu. Aparaty pozwalają również na redukcję czasu przestoju i poprawę efektywności operacyjnej poprzez zapewnienie natychmiastowego powiadamiania w przypadku uszkodzenia urządzenia.

Aparat telefoniczny KIRK 6020 firmy Polycom to bardzo trwałe (IP64 classified) urządzenie odporne na pył, zamoczenie, drgania i wstrząsy. Telefon KIRK 6020 został opracowany specjalnie z myślą o środowiskach produkcyjnych i posiada wiele funkcji takich między innymi jak: przycisk alarmowy, kolorowy wyświetlacz oraz specjalne ikony pozwalające na wyświetlanie alertów specyficznych dla środowiska produkcyjnego. Telefon KIRK 6040 firmy Polycom zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracowników pracujących samodzielnie w środowiskach produkcyjnych i przemysłowych dzięki funkcji alarmu (tear-off alarm) oraz przyspieszeniomierza.

Ceny i dostępność:
W Polsce aparat telefoniczny KIRK 6020 firmy Polycom jest w sprzedaży u autoryzowanego partera C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Sugerowana cena producenta telefonu KIRK 6020 280EUR, telefonu KIRK 6040, 430EUR.

Sten Dyrmose, dyrektor działu telefonów DECT w firmie Polycom powiedział: “Przemysł ma bardzo specyficzne wymagania, jeżeli chodzi o urządzenia przenośne. Firma Polycom jest w pełni tego świadoma, dlatego nowe funkcje bezpieczeństwa w telefonach sprawią, że pracownik będzie czuł się bezpieczny w miejscu pracy, nawet w stawiających bardzo wysokie wymagania środowiskach.”

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.