Okulary przeciwsłoneczne Solano Classic i Solano Sport dla każdego … – Portal PR - 24PR
Okulary przeciwsłoneczne Solano Classic i Solano Sport dla każdego …

08.03.2010 Kategoria: Moda, zdrowie. Autor: admin

Powolutku zbliża się wiosna, z wiosną mocniejsze słoneczko, więc zabezpiecz swe oczy i wybierz najlepszą ochronę kupując okulary przeciwsłoneczne marki Solano Classic i Solano Sport.
Okulary przeciwsłoneczne ograniczają dopływ światła do naszych oczu, dlatego też odpowiednio dobrane sprawiają, iż widzimy lepiej przy ostrym świetle i zapewniają ochronę przed odblaskami. Na co musimy zwrócić uwagę dobierając okulary przeciwsłoneczne? Mianowicie pierwszą kategorią, którą powinniśmy się kierować jest kolor szkieł, niektórzy zapytają, co ma kolor wspólnego z ochroną oczu? Niestety kolor ma bardzo duże znaczenie- ostrzegają optycy. Najbardziej bezpieczne dla oka są okulary z szybkami w kolorach szarym, brązowym i zielonym. Oczywiście przy wyborze okularów powinnyśmy zwrócić uwagę także na kategorie filtra UV. Duże znaczenie ma również stopień przyciemnienia okularów. W naszym klimacie optycy proponują 3 kategorie przyciemnienia, ponieważ z takim przyciemnieniem można także prowadzić samochód. Kolejna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę to polaryzacja – najbardziej ceniona przez kierowców. Soczewki z polaryzacją eliminują uciążliwe odblaski typu np. mokra ulica, a także pomaga rozróżnić kolory. Ostatnia kategoria, na która trzeba zwrócić uwagę to znak CE- zapewnia nas o tym, że okulary są dopuszczone do obrotu na terenie Unii Europejskiej.
Promieniowanie słoneczne jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Należy jednak pamiętać, że oprócz dobroczynnego działania, ta życiodajna gwiazda potrafi być także okrutna. Należy przypomnieć, że poza skórą – organem, który może ucierpieć na skutek jego działania są oczy.

Dla tych, którzy już mają jakieś problemy ze wzrokiem, odpowiednia blokada przed promieniami słonecznymi jest niezbędna. Niestosowanie okularów przeciwsłonecznych, których szkła zawierają filtry UV może jeszcze bardziej pogłębić problem z oczami.
Także u osób cieszących się dobrym wzrokiem słońce powoduje zagrożenie dla oczu. Nadmiar promieni słonecznych, padających na siatkówkę oka może powodować jej urazy, a w konsekwencji nieodwracalne zmiany. Dlatego chrońmy oczy przez cały rok!
Obecnie na rynku oferowana jest ogromna ilość najprzeróżniejszych okularów przeciwsłonecznych. Oczywiście wszystkie zapewniają stuprocentową ochronę oczu – tak mówią sprzedawcy i w ten sposób nas oszukują! Ponieważ okulary sprzedawane w przypadkowych miejscach np. na bazarach w marketach i małych sklepikach nie spełniają żadnych norm i nie chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV.

My ze swojej strony chcielibyśmy polecić okulary marki Solano Sport i Solano Classic. Proponowane modele charakteryzują się modnym wzorem, funkcjonalnością, a przede wszystkim bezpieczeństwem dla oczu. Wielowarstwowa konstrukcja soczewki zaopatrzona w filtry UVA, UVB i UVC chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Szkła filtrujące produkowane są w odcieniach brązu i szarości W okularach zastosowano szkła polaryzacyjne, które ograniczają do minimum pionowe odbicia światła od gładkich powierzchni i chronią oczy przed drażniącymi odbłyskami. Wyostrzają także kontury obrazu i podsycają barwy, charakteryzują się przy tym wysoką przejrzystością optyczną. Zewnętrzne warstwy soczewek są utwardzone, aby ochronić je przed zarysowaniem. Oprawy wykonane są z antyalergicznych, elastycznych materiałów. To wyjątkowy komfort noszenia nawet dla najbardziej wrażliwych.

Dla każdej z Pań polecamy jeden z niezwykle modnych modeli okularów Solano Classic SS-8411 o ponadczasowej linii. Całość zapakowana jest w etui zamykane na rzep i ma dołączoną chusteczkę przeznaczoną do czyszczenia soczewek.

Dla każdego Pana natomiast proponujemy okulary Solano Sport mianowicie model SP-7149. Całość zapakowana jest w sztywne etui z dołączonym miękkim woreczkiem, który może służyć także do czyszczenia soczewek.

Okulary przeciwsłoneczne Solano Sport oraz Solano Classic używane są przez sportowców, żeglarzy, lotników, kierowców samochodowych oraz wszystkich tych, którzy chcą w bezpieczny i komfortowy sposób korzystać ze słońca nie obawiając się o swój wzrok..

Okulary dostępne:
www.e-okulary.pl
tel. 032 788 16 61
kom. 889 133 333

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.