Play promuje nawigację NaviExpert – Portal PR - 24PR
Play promuje nawigację NaviExpert

03.03.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: ipis

Play rozpoczął promocję Samsunga Avila z nawigacją NaviExpert, której towarzyszy głośna kampania reklamowa. W ofercie promocyjnej Play Mixtura prezentem jest roczna licencja nawigacji NaviExpert z transmisją danych GPRS w pakiecie. Tym samym NaviExpert zdominował polski rynek nawigacji mobilnych współpracując z trzema wiodącymi operatorami telefonii komórkowej.
NaviExpert jest rozwiązaniem online typu Premium, dzięki czemu na bieżąco odbywa się aktualizacja map oraz informacji o remontach dróg, czasowo zamkniętych odcinkach i zmianach w organizacji ruchu. Informacje dotyczące natężenia ruchu drogowego uzyskiwane są z wykorzystaniem nowatorskiej technologii Community Traffic. Dodatkową funkcjonalność nawigacji NaviExpert zapewnia pełna baza fotoradarów, punktów częstych kontroli drogowych i niebezpiecznych miejsc, stale aktualizowana i weryfikowana przez społeczność Użytkowników.

System NaviExpert wyznacza trasę biorąc pod uwagę rzeczywistą sytuację na drodze wraz z pominięciem wszelkich możliwych utrudnień, czego nie oferują inne dostępne w Polsce systemy nawigacyjne do telefonów komórkowych. Korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki POI Explorer Użytkownik łatwo i szybko zlokalizuje interesujący go punkt, jak np. restaurację, parking, stacje benzynową, wyszuka aktualny repertuar kin, wydarzenie kulturalne lub sportowe w okolicy.
* * *
NaviExpert to pierwszy polski system nawigacji GPS działający w większości telefonów komórkowych. Aplikacja oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Ponad 220 modeli telefonów komórkowych znanych marek, jak Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG oraz BlackBerry jest kompatybilnych z systemem NaviExpert. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Era i Play. Jest również partnerem portalu Wirtualna Polska. Spółkę powołali w połowie 2005 roku wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki, Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na GWP firma MCI Management SA.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.