Prasowanie męską ręką – Portal PR - 24PR
Prasowanie męską ręką

25.03.2010 Kategoria: Handel. Autor: ipis

Kobieta perłą wśród pereł jest, ale myliłby się ten, kto zapomniałby o jej oprawie, a tą z pewnością jest mężczyzna… elegancki i zadbany, wiedzący jak należy się ubrać odpowiednio do okazji. Dlatego moda męska nie jest mniej ważna od kobiecej. Wraz z nadejściem wiosny domy mody przygotowały oryginalne kolekcje dla niepowtarzalnych mężczyzn.
Tej wiosny wracamy do tradycyjnego stylu oraz militarnych i ulicznych inspiracji. W męskiej garderobie obowiązkowo powinien znaleźć się trencz – klasyczny płaszcz, stworzony na początku XX wieku przez Thomasa Burberry dla wojska brytyjskiego. Po dziś dzień pozostaje symbolem codziennej elegancji, którą śmiało można zestawić z klasycznym, wąskim garniturem, poddanym jedynie drobnemu liftingowi. Odpowiedni na kapryśną pogodę.
Trendy stroje, skrojone i uszyte z delikatnych, wymagających szczególnej dbałości tkanin, zwiastują najczęściej godziny spędzone z żelazkiem w ręku… Chyba, że ułatwimy sobie życie profesjonalnym systemem do prasowania LAURASTAR. Wynaleziony przez włoskiego inżyniera, udoskonalany przez szwajcarskich specjalistów jest połączeniem funkcjonalności i gwarancji bezpieczeństwa dla jego użytkowników.
Dziś firma LAURASTAR może pochwalić się najnowocześniejszym systemem do prasowania na świecie Laurastar X1. Ultralekkie żelazko jest komfortowe i wymaga minimalnego wysiłku od użytkownika. Dzięki suchej parze o stałym ciśnieniu 3,5 Bara prasowanie trwa krócej – od razu prasowane jest wiele warstw. Jest także bezpieczniejsze, ponieważ nie niszczy włókien.
Funkcja nadmuchu i zasysania deski, eliminuje wszelkie zagniecenia i wyświecanie szwów. Opcja ta sprawdzi się doskonale w przypadku prasowania męskich trenczy, koszul i eleganckich garniturów.
Pełen profesjonalizm LAURASTAR opiera się nie tylko na innowacyjnej technologii, ale również na funkcjonalności. Składana deska z sześciostopniową regulacją wysokości zapewni wygodę każdemu użytkownikowi. Automatycznie zwijany, 2,5 – metrowy kabel, ułatwia bezpieczne przemieszczanie systemu oraz jego przechowywanie. Ponadto trzyminutowy czas nagrzewania pozwala na natychmiastowe użycie systemu.
System do prasowania LAURASTAR to propozycja dla mężczyzn, którzy chcą nie tylko dobrze wyglądać, ale także właściwie zarządzać swoim czasem. Bo prasowanie z LAURASTAR to niezawodna oszczędność czasu, połączona ze szczególną troską o tkaniny.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.