Prawo a Medycyna Konferencja Inter Polska – Portal PR - 24PR
Prawo a Medycyna Konferencja Inter Polska

11.03.2010 Kategoria: konferencje. Autor: mdobosz

14 kwietnia 2010 r. w Katowicach odbędzie się konferencja organizowana przez Inter Polska dotycząca najważniejszych, w ostatnim czasie zagadnień z zakresu prawa medycznego. Spotkanie, skierowane do kadry zarządzającej placówkami medycznymi i lekarzy wszystkich specjalności odbędzie się pod patronatem Śląskiej Izby Lekarskiej.
Program konferencji podzielono na trzy bloki: prawne aspekty zawodu lekarza, prawa pacjenta i prawa lekarza oraz praktyczne zasady prowadzenia marketingu i działań PR dla placówek służby zdrowia i gabinetów lekarskich.
Konferencja PRAWO A MEDYCYNA będzie doskonałą okazją do dyskusji o zmianach prawnych dotyczących zawodu lekarza i systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju.
Więcej informacji na stronie www.interpolska.pl
PROGRAM KONFERENCJI:
16.00 – 18.00 – Prawne aspekty zawodu lekarza: odpowiedzialność cywilna a orzecznictwo sądów polskich – dr. Małgorzata Serwach
18.00 -18.30 – Przerwa na kawę i poczęstunek

18.30-19.15 – Prawa pacjenta a prawa lekarza dr. Krzysztof Kordel,
19.15-20.00 – Marketing/PR gabinetu lekarskiego Ewelina Nazarko – Ludwiczak

MIEJSCE KONFERENCJI
Siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej
ul. Grażyńskiego 49a
40-126 Katowice
Konferencji patronują:
Patroni medialni: Służba Zdrowia, OPM, OSOZ, Nowoczesna Klinika, Puls Medycyny, zdrowie-publiczne.com.pl, prawoimedycyna.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.