Profesjonalny klub fitness w Galerii Echo – Portal PR - 24PR
Profesjonalny klub fitness w Galerii Echo

19.03.2010 Kategoria: Aktywność, NIERUCHOMOŚCI. Autor: EchoInvestment

Pure Health and Fitness, najszybciej rozwijająca się i odnosząca największe sukcesy sieć klubów w Polsce otworzy salon o powierzchni 1 900 mkw. w Galerii Echo w Kielcach.

Zdecydowaliśmy się na otwarcie klubu w Galerii Echo ponieważ wierzymy w sukces tego centrum i jednocześnie widzimy duży potencjał Kielc, a także całego regionu – powiedział James Balfour, dyrektor zarządzający Pure Health and Fitness.

Kluby sieci zlokalizowane są w największych centrach handlowych w Warszawie, Krakowie i Łodzi.  Pure Health and Fitness w Kielcach będzie największym profesjonalnym obiektem tego typu w regionie świętokrzyskim.

Więcej informacji o marce na: www.purepoland.com

GALERIA ECHO w Kielcach po rozbudowie będzie miała około 166 000 mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia wynajmowalna wyniesie około  67 000 mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2 300 miejsc parkingowych.

W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.

Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w I połowie 2011 roku.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.

www.nowa.galeriaecho.pl

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Gepner
PR Manager Echo Investment
Echo Investment SA
tel. +48 41 33 33 700
mob. +48 664 900 700
e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.