Public Relations w ochronie zdrowia – szkolenie Wolters Kluwer Polska – Portal PR - 24PR
Public Relations w ochronie zdrowia – szkolenie Wolters Kluwer Polska

09.03.2010 Kategoria: Kariera, MARKETING, media. Autor: mdobosz

Już 15.04.2010 odbędzie się pierwsza część szkolenia „Public Relations w ochronie zdrowia”, zorganizowanego przez Wolters Kluwer Polska. Jest ono skierowane do osób zaczynających pracę w PR w ochronie zdrowia lub planujących podjęcie takiej pracy. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z dziedziny prowadzenia działań komunikacyjnych w ochronie zdrowia. Uczestnicy otrzymają wiedzę niezbędną do podjęcia i/lub usystematyzowania prowadzonych działań komunikacyjnych. Odwołanie się do rzeczywistych przykładów, przedstawienie najciekawszych case’ów z kariery prowadzącej oraz zajęcia praktyczne pomogą kursantom ćwiczyć zdolności analitycznego myślenia.

Szkolenie prowadzone jest przez Ewelinę Nazarko – Ludwiczak, specjalistkę w tej dziedzinie. Przez 7 lat pracowała w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie była kierownikiem pierwszego w Polsce działu PR w szpitalu publicznym. Prowadzi konsultacje i szkolenia
z zakresu PR dla jednostek służby zdrowia. W 2007 roku została laureatką prestiżowej nagrody branżowej PROTONY 2007, jest także członkinią Akademii Public Relations.

Więcej informacji na stronie www.abc.com.pl/szkolenia

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.