Runes of Magic wychodzi w polskiej wersji językowej – Portal PR - 24PR
Runes of Magic wychodzi w polskiej wersji językowej

03.03.2010 Kategoria: Rozrywka. Autor: ipis

Berlin, 2 marca: Runes of Magic, niezwykle popularna na świecie darmowa gra mmo rpg (massive multiplayer online role playing game) po niespełna roku zdobyła ponad 2,8 miliona fanów na całym świecie. Dzisiaj, 2 marca, po dwóch tygodniach pomyślnego testowania fazy Open Beta, wydawca Frogster wprowadza całkowicie zlokalizowaną polską wersję językową gry. Runes of Magic można pobrać w całości za darmo ze strony www.runesofmagic.com/pl.

Open Beta była ogólnodostępna i nie została zakończona tradycyjnym resetem serwerów. Oznacza to, że wszyscy gracze, którzy w ciągu ostatnich 14 dni założyli konta na polskim serwerze, zachowają swoje postaci. Od dziś poszukiwacze przygód mogą eksplorować świat Runes of Magic wraz z całą gamą jego elementów. Dzięki comiesięcznym aktualizacjom pełnego tajemnic świata gry – Taborea, fani Runes of Magic będą mieli do czynienia
z bardzo interesującym i stale rozwijanym systemem rozgrywki.

Wszelkie informacje na temat Runes of Magic można zdobyć na oficjalnej polskiej stronie internetowej www.runesofmagic.com/pl. Dodatkowo najświeższe newsy będą publikowane na portalu Facebook (Runes of Magic PL) oraz Twitter (RoM_PL).

Runes of Magic – Świat pełen magii i przygód
Runes of Magic na nowo ustanowiła standardy darmowych gier komputerowych MMORPG w kategoriach gry, zabawy i jakości. Ta fabularna gra online zawiera ekscytującą, wielowarstwową opowieść, na tle której przewija się ponad 2.300 misji osadzonych w magicznym świecie Taborei. Dotychczas Runes of Magic zdążyła zjednać sobie ponad 2,5 miliona zarejestrowanych użytkowników, jednocześnie kreując na rynku tytuł cieszący się niesłabnącą popularnością i wchodząc tym samym do kanonu obowiązkowych pozycji dla fanów gier RPG i MMO.

Charakterystyczny dla Runes of Magic jest unikatowy system dwuklasowy, pozwalający graczom kombinować rodzaje klasy głównej i pobocznej. W konsekwencji gracz zdobywa nowe doświadczenia, co jeszcze bardziej rozwija i tak już szeroką ofertę. Do wyboru są dwie główne rasy postaci, Elfy i Ludzie. Każda podwójna kombinacja klas wyposażona jest we własne, potężne umiejętności elitarne. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się możliwość urządzania własnego wirtualnego domu. Gildie natomiast mogą stawiać własne zamki z możliwością rozbudowania ich o dalsze budynki. Dzięki rozległemu systemowi rzemiosła i reputacji, pełnym napięcia rozgrywkom PvP, a także wszechstronnemu dopasowaniu do potrzeb użytkownika oraz cieszącym się popularnością instancjom, w Runes of Magic każdy znajdzie coś dla siebie.

Tajwański producent Runewaker regularnie wzbogaca świat gry o darmowe wątki, pełne nowych wyzwań.

Charakterystyka Runes of Magic
– System dwuklasowy z ośmioma klasami oraz wyjątkowymi umiejętnościami elitarnymi
– Indywidualne urządzanie domów i zamków gildii
– Bogata fabuła oferująca ponad 2.300 misji, w tym cykl opowieści epickich
– Trzymające w napięciu pojedynki Gracz kontra Gracz (PvP) na arenach i polach bitwy
– Ułatwiony transport dzięki portalom i szerokiej gamie wierzchowców
– Wymagające walki z Bossami w rozbudowanych, pełnych niebezpieczeństw instancjach do 36 graczy naraz
– Ciekawe minigry urozmaicające życie codzienne postaci
– Dynamiczny system rzemiosła i dostosowane do preferencji użytkownika przedmioty
– Systematyczne, kompleksowe i darmowe aktualizacje z nowymi wątkami gry
– Free-to-Play: bez miesięcznego abonamentu, darmowe pobranie gry

O Spółce Runewaker Entertainment Ltd.

Runewaker Entertainment została założona w sierpniu 2004 r., z siedzibą w Taichung na Tajwanie. Wszyscy założyciele spółki doświadczeni w swoich dziedzinach postanowili razem zrealizować wspólne marzenie. Obecnie Runewaker zatrudnia ponad 40 wysoko wykwalifikowanych programistów, grafików oraz projektantów, stale rozbudowując swoją kadrę.
Runewaker specjalizuje się w produkcji Massively Multiplayer Online Role Playing Games (MMORPG). Spółka stworzyła od zera własny silnik gry, czyniąc go jednym z najlepszych obecnie dostępnych na rynku. Ich pierwszy produkt, Radiant Arcana (Runes of Magic), został już zakończony i znajduje się na chwilę obecną w fazie Open Beta w Chinach. Aktualnie Runewaker pracuje nad dalszymi wątkami Runes of Magic. Strona internetowa: http://www.runewaker.com/

O Spółce Frogster

Frogster Interactive Pictures AG z siedzibą w Berlinie to notowana na giełdzie spółka, której działalność od wczesnych etapów skupiona jest na dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku Massively Multiplayer Online Games (MMOG). Firma licencjonuje, promuje i obsługuje swoje wirtualne światy dla milionów graczy w Europie, Azji i Ameryce Północnej. W Europie działalność operacyjną grupy Frogster dodatkowo wspiera spółka zależna Frogster Online Gaming GmbH. Koreański joint venture Frogster Asia Ltd. z siedzibą w Seulu, wraz z własnym zespołem rozwija nowe gry MMO, upowszechniając wirtualne światy na terenie Azji. Frogster America Inc. z siedzibą w San Francisco USA rozwija i obsługuje rynki MMOG w Ameryce Północnej. W swoich biurach w Berlinie, Seulu i San Francisco grupa Frogster zatrudnia obecnie ponad 150 pracowników na stanowiskach związanych z rozwojem gry, licencjonowaniem, IT, projektowaniem stron internetowych, tworzeniem oprogramowania, zarządzaniem produktami, marketingiem, PR, publikacjami internetowymi, zarządzaniem społecznością, pomocą techniczną, sprzedażą, hostingiem, rozliczeniami a także finansami i zarządzaniem. W roku 2008 Frogster został nagrodzony w konkursie „Ort im Land der Ideen”, pod patronatem prezydenta Niemiec dr. Horsta Köhlera. Dalsze informacje na stronie www.frogster.de.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.