Rusza kampania telewizyjna Müller Gracja – Portal PR - 24PR
Rusza kampania telewizyjna Müller Gracja

23.03.2010 Kategoria: Reklama. Autor: ipis

23 marca br rozpocznie się ogólnopolska kampania telewizyjna jogurtu Müller Gracja, najnowszego produktu niemieckiego producenta świeżych wyrobów mlecznych. Spoty emitowane będą na antenach ogólnopolskich stacji. Za strategię i kreację odpowiedzialna jest agencja TBWA. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Mediaedge:CIA

Rusza zapowiadana wcześniej kampania telewizyjna najnowszego produktu niemieckiego koncernu Müller. Launch nowej linii produktów Müller Gracja wspierany jest intensywnymi działaniami marketingowymi. Poza rozpoczynającą się kampanią telewizyjną, koncern planuje liczne promocje konsumenckie i aktywności w miejscu sprzedaży. Kampanię wspierają także działania z zakresu public relations.
30 sekundowe spoty Müller Gracja wyprodukowane przez agencję TBWA, emitowane będą przez okres …… na antenach: TVP, Polsat, TVN, TV4, TVP Info, TVN, w kanałach tematycznych TVN: TVN 24 i TVN Style oraz w wybranych stacjach z portfolio AtMedia m.in. w MTV, VH1, Kuchnia.tv, AXN, Canal+, BBC Entertainment. Reklama jest kontynuacją dotychczas realizowanej strategii komunikacji pod hasłem „Smak płynie z mleka”.

Müller Gracja to jogurt o super kremowej i delikatnej konsystencji oraz niezwykle owocowym smaku. Przygotowany podobnie jak inne produkty niemieckiego producenta, na bazie pełnego i wartościowego mleka bez dodatku konserwantów oraz sztucznych barwników. Müller Gracja jest w 100% naturalnym i zdrowym produktem, bogatym w cenne składniki odżywcze. Blisko 23% zawartości jogurtu stanowi wsad owocowy, produkowany jedynie ze świeżych owoców przetwarzanych bezpośrednio w fabryce Müller. Nowe jogurty Müller dostępne są w pięciu pysznych smakach. Do wyboru mamy; truskawkę, wiśnię, brzoskwinię-morelę, jeżynę-malinę oraz zupełnie nowy na rynku, fantazyjny smak jabłko-kiwi. Opakowanie zawierające 150g doskonałej jakości produktu dostępne jest w sugerowanej cenie 1,29 zł.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.