Sieć salonów Vobis powiększyła się o kolejny sklep firmowy! – Portal PR - 24PR
Sieć salonów Vobis powiększyła się o kolejny sklep firmowy!

19.03.2010 Kategoria: Placówki. Autor: ipis

Spółka Vobis, oferująca sprzęt renomowanych marek z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, otworzyła kolejny sklep firmowy. Nowy punkt sprzedaży, zlokalizowany w samym centrum Jastrzębia Zdroju, jest 229 salonem w ramach ogólnopolskiej sieci.
Firma Vobis, kontynuując przyjętą strategię rozwoju, postanowiła otworzyć kolejny salon, w którym dostępny będzie sprzęt elektroniczny renomowanych producentów. Nowo otwarty lokal jest 107 sklepem firmowym oraz 229 wliczając salony partnerskie.
„Spółka zamierza otwierać nowe punkty sprzedaży, zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miastach. W nowym salonie dostępny będzie pełny asortyment produktów, uwzględniający najnowsze technologie i najpopularniejsze trendy na rynku.” – mówi Lesław Ródź specjalista ds. marketingu i PR
Nowy salon o powierzchni 75 metrów zlokalizowany jest w „Centrum Handlowym Jastrzębie” przy ulicy Warszawskiej 2 w Jastrzębiu Zdroju. Wystrój lokalu został zaprojektowany zgodnie ze standardami Spółki Vobis.

###
Vobis SA to największa detaliczna specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego w Polsce. Firma oferuje swoim klientom najnowsze produkty i usługi renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, fachowe doradztwo oraz serwis. Oferta obejmuje m.in. notebooki, komputery drukarki, monitory, oprogramowanie, GPS, palmtopy, aparaty cyfrowe, akcesoria komputerowe oraz sprzęt audio-video. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną marką, głównie komputery stacjonarne i akcesoria. Firma istnieje od 1992 roku, posiada ponad 200 salonów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju (placówki zarówno własne, jak i partnerskie) oraz sklep internetowy. Vobis od lat odnosi sukcesy we wprowadzaniu na rynek nowych technologii i produktów. Jako pierwszy upowszechnił w Polsce sieci bezprzewodowe, notebooki, usługę przesyłu danych via GSM, aparaty cyfrowe, monitory TFT, GPS, nowe platformy w komputerach stacjonarnych i przenośnych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.