Siemens partnerem akcji Godzina dla Ziemi – Portal PR - 24PR
Siemens partnerem akcji Godzina dla Ziemi

27.03.2010 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

World Wildlife Foundation (WWF) po raz kolejny zaprasza do udziału w światowej inicjatywie Earth Hour (Godzina dla Ziemi). W sobotę, 27 marca, o 20.30 każdy, kto chciałby się przyłączyć do akcji jest proszony o wyłączenie światła na jedną godzinę.

Również w polskiej siedzibie lidera rynku AGD w Polsce – koncernu BSH Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Warszawie w sobotę o godzinie 20.30 zostanie wyłączone światło. Oczywiście ze względu na dzień wolny od pracy (sobota) nie będzie wiele świateł do wyłączenia, ale chcemy zademonstrować nasze zaangażowanie.

W tym roku po raz pierwszy partnerem Godziny dla Ziemi została marka Siemens – wiodąca europejska marka AGD w dziedzinie energooszczędności.

Więcej informacji na temat urządzeń energooszczędnych i akcji znajdą Państwo na stronie www.siemens-home.pl
Specjalny baner skieruje Państwa na strony organizacji WWF. Oprócz banera na stronie znajduje się także praktyczny kalkulator oszczędności energii. Dzięki niemu łatwo dowiemy się, ile energii i ile pieniędzy zaoszczędzimy kupując energooszczędne urządzenia AGD.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.