SIT: Szukasz noclegu? Nie trać czasu – Portal PR - 24PR
SIT: Szukasz noclegu? Nie trać czasu

09.03.2010 Kategoria: turystyka. Autor: ipis

Prawie każdy zna ten problem – poszukiwania noclegu wymagają zwykle dużo czasu i wiążą się z dziesiątkami telefonów. Serwis szybkienoclegi.pl skraca proces poszukiwań do kilku minut.
Niedawno uruchomiony serwis szybkienoclegi.pl skierowany jest do osób, które chcą uniknąć marnowania czasu na dziesiątki rozmów telefonicznych mających na celu sprawdzenie dostępności i standardu noclegu. Aby przyspieszyć i ułatwić proces poszukiwań, serwis internetowy prezentuje wyłącznie aktualne oferty z całej Polski.
Przeglądanie ofert ułatwia wyszukiwarka, pozwalająca określić takie kryteria, jak miejscowość, maksymalna cena, czy liczba osób w pokoju. Każda prezentowana oferta zawiera dokładną cenę oraz informacje na temat wyposażenia oraz atrakcji w pobliżu. Dzięki systemowi szybkich płatności online, wyboru i rezerwacji noclegu można dokonać nawet zaledwie kilka godzin przed przybyciem na miejsce.
„Pomysł na serwis podsunęło samo życie – wyjaśnia Paweł Farbaniec, twórca serwisu szybkienoclegi.pl. – Nie raz miałem ochotę wybrać się gdzieś spontanicznie na weekend, ale zniechęcała mnie perspektywa kilkugodzinnych poszukiwań noclegu”.
W jaki sposób status rezerwacji tak wielu ofert z całego kraju może być na bieżąco aktualizowany? Dbają o to osoby zarządzające poszczególnymi obiektami noclegowymi. Wraz z opublikowaniem swojej oferty, uzyskują one bowiem dostęp do systemu szybkienoclegi.pl i mogą samodzielnie aktualizować informacje o obiekcie oraz statusie rezerwacji.

Źródło informacji: szybkienoclegi.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.