Top design dla mamy – Portal PR - 24PR
Top design dla mamy

29.03.2010 Kategoria: Moda. Autor: ipis

GOSHICO obala mit „małe jest piękne”. Najnowsza propozycja marki to mega duża torba, która podbije serce niejednej kobiety. Jest połączeniem bezpretensjonalnej prostoty i maksymalnej funkcjonalności. To zapewnenajbardziej pojemna torba dostępna na rynku.
Nowa torba GOSHICO będzie idealna co dzień, ale sprawdzi się także w trakciekrótkiego wypadu za miasto. Zmieści się w niej wszystko co potrzebne modnej, współczesnej kobiecie. Jest przestronna, a dodatkowo można ją wyposażyć w super praktyczny, wyjmowany organizer GOSHICO z mnóstwem wygodnych kieszonek na różnorodne drobiazgi. Organizer, z całym kobiecym dobrodziejstwem, można szybko i bez problemu przełożyć do innej torby, bez konieczności absorbującego i niejednokrotnie irytującego przepakowywania.
Nową torbę GOSHICO możemy nosić tak jak lubimy. Torba ma dwie rączki oraz długi, odpinany pasek. Dlatego w zależności od naszych indywidualnych preferencji, możemy ją nosić na przedramieniu, ramieniu, czy też wygodnie przewieszoną na krzyż. Jest zamykana na zamek, a jej wnętrze podszyto szlachetną satyną.

Jak wszystkie torby GOSHICO jest uszyta ręcznie z efektownego filcu, który nadaje jej surowego, acz niezwykle finezyjnego uroku. Kosztuje 280 zł i dostępna jest w sklepie internetowym www.goshico.com.
GOSHICO to stosunkowo młoda, polska marka, którą stworzyły i rozwijają siostry Małgo i Aga. Pierwsza z nich to artystyczna dusza, której ambicją jest tworzenie przede wszystkim rzeczy pięknych i wyjątkowych. Druga z sióstr z wykształcenia ekonomistka, jest świeżo upieczoną, świetnie zorganizowaną mamą i miłośniczką perfekcji. To ona dba o praktyczną stronę wyrobów sygnowanych marką GOSHICO. W ofercie znaleźć można oryginalne torebki, a także ręcznie wykonywaną biżuterię, która produkowana jest w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach. GOSHICO przygotowuje także torebki za zamówienie, uwzględniając indywidualne potrzeby klientki.

BLACK&WHITE PR/PO PROSTU PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.