Warsaw Marriott Hotel rozpoczął współpracę z ITBC Communication – Portal PR - 24PR
Warsaw Marriott Hotel rozpoczął współpracę z ITBC Communication

09.03.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

ITBC Communication zadba o wizerunek warszawskiego hotelu Marriott, należącego do międzynarodowej sieci luksusowych hoteli pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych – Marriott International, Inc. Głównym zadaniem Agencji będzie odpowiedzialność za politykę medialną hotelu. Umowa podpisana została na czas nieokreślony.

Warsaw Marriott Hotel obchodził niedawno swoje 20-lecie – został otwarty w październiku 1989 roku jako pierwszy, międzynarodowy, pięciogwiazdkowy hotel w Warszawie. Warsaw Marriott Hotel aż 5 razy z rzędu otrzymał nagrodę „Best Business Hotel in Eastern Europe”, przyznawaną przez brytyjski prestiżowy Business Traveler Magazine; jest również laureatem licznych nagród i wyróżnień przyznawanych przez organizacje z polskiej branży turystycznej – m.in. zdobył tytuł Best Hotel of Poland 2005 oraz 2006.

***

ITBC Communication jest agencją public relations działającą na rynku od początku 1999 roku. Od czerwca 2001 należy do Związku Firm Public Relations. Firma skupia się na gruntownym poznaniu swoich klientów i ich środowiska biznesowego, dzięki czemu jest dobrze rozpoznawalna wśród dziennikarzy i ceniona za rzetelność oraz merytoryczne przygotowanie pracowników. Obecnie, w ramach stałych umów, agencja realizuje kampanie komunikacyjne dla kilkunastu firm. Więcej informacji: http://www.itbc.pl

Marriott International, Inc. (NYSE: MAR) jest wiodącą firmą hotelarską z ponad 3 200 placówkami w 67 krajach na całym świecie. Marriott International zarządza i franczyzuje hotele pod markami: Marriott, JW. Marriott, Ritz-Carlton, Renaissance, Residence Inn, Courtyard, TownPlace Suites, Fairfield Inn, SpringHill Suites oraz Bulgari; buduje i zarządza kurortami o nazwach Marriott Vacation Club, Ritz-Carlton Destination Club oraz rezydencjami pod markami z rodziny Marriott oraz Marriott Exclusive Apartments; udostępnia umeblowane mieszkania dla klientów korporacyjnych poprzez dział Marriott ExecuStay oraz zarządza centrami konferencyjnymi.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.