Welcome to My City – Portal PR - 24PR
Welcome to My City

15.03.2010 Kategoria: Moda. Autor: ipis

Welcome to My City to najnowsza kolekcja marki Every Nature inspirowana klimatem miasta Sin City. Jej przesłaniem jest harmonia i minimalizm z nutą awangardy. Ma być elegancko i klasycznie, ale kontrastowo i nowocześnie.
– Bluzki koszulowe, ołówkowe sukienki, spódnice, spodnie cygaretki, chanelowskie żakiety są propozycjami dla kobiet ceniących elegancję w każdej sytuacji – mówi Piotr Berliński, właściciel Every Nature.

Every Nature zaprasza do świata modnej, eleganckiej mieszkanki miasta ukazanego przez pryzmat inspiracji komiksem Franka Millera oraz amerykańskim neo noir lat 60., czyli ponurą atmosferą filmów gangsterskich. Bezpośrednim impulsem do powstania najnowszej kolekcji był obraz Sin City – komiksowy i mroczny, ale kontrastowy zarazem. Przedstawiony w stylizacji trzech podstawowych kolorów: bieli, czerni i czerwieni daje niesamowity efekt trójwymiarowości miasta w negatywie, w którym króluje kobieta – zdecydowana, dynamiczna… oraz delikatna. Kolor i kontrast są jej bronią. Cechuje ją wielkomiejski szyk, biznesowy wizerunek i pewna tajemniczość. Enigmatyczność, siła i subtelność kobiety Every Nature to idealna fuzja. Ta niepokojąca piękność znakomicie odnajduje się w mrocznym „mieście grzechu” – jego geometrycznych kształtach, stalowych monitach, urbanistycznym stylu. Komiksowe i graficzne stylizacje umieszczają kolekcję Welcome to My City w odpowiednim klimacie.

BIZNES I CITY CASUAL
Wizerunek w biznesie i codzienna elegancja – Every Nature proponuje stroje stylowe, ale uniwersalne. Wartością każdej kolekcji jest wszechstronność, umożliwiająca kreowanie szykownego i oryginalnego imagu na oficjalne i te mniej formalne okazje.

Wiosenno–letnie projekty Every Nature mają wiele odsłon. Wpisują się w dwukolorowy czarno-biały trend, będący klasyką stylu. Ołówkowe sukienki i spódnice w monochromatycznych barwach oraz bluzki koszulowe są synonimem elegancji najwyższej próby. Spodnie cygaretki w połączeniu z żabotami i chanelowskim żakietem to zestawienie niezwykle zmysłowe, doskonałe na wieczorne wyjścia. Latem zaś Every Nature zapewni każdej kobiecie lekkość i zwiewność przejawiającą się zarówno w tkaninach, jak i w kolorach. Wersja letnia, bardziej romantyczna, to gwarancja bogactwa wzorów lnianych sukienek i rozkloszowanych spódnic utrzymanych w tonacji pudrowego różu, z akcentami zieleni i fioletu, urozmaiconych motywami kwiatowymi – prostymi i zgeometryzowanymi.

EVERY NATURE
Every Nature działa na rynku od 2006 roku. Jest marką odzieży dla kobiet aktywnych, poszukujących w kreacjach wysokiej jakości wykonania, najnowszych trendów oraz funkcjonalności. Nazwa „Every Nature” jest jednocześnie credo firmy opisującym złożoność kobiecej natury, zgodnie z którym kolekcje pozwalają na wybór strojów dopasowanych do indywidualnych cech urody i temperamentu. Każdego roku projektanci firmy tworzą dwie autorskie kolekcje obejmujące linie: classic i casual wyróżnione własną nazwą, która oddaje klimat i wpisuje się w dominujące trendy sezonu. Szeroki asortyment i wysoka jakość sprawiają, że marka jest rozpoznawalna i nieustannie poszerza grono lojalnych Klientek, a sieć dystrybucji obejmuje około 300 sklepów i butików na terenie całej Polski. Firma współpracuje również z butikami na terenie Niemiec, Litwy, Łotwy, Słowacji, Węgier, Czech i Ukrainy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientek, marka Every Nature uruchamia w marcu własny sklep internetowy www.sklep.everynature.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.