Wkrótce wniosek o pozwolenie na budowę centrum handlowego Galeria Veneda – Portal PR - 24PR
Wkrótce wniosek o pozwolenie na budowę centrum handlowego Galeria Veneda

15.03.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Placówki. Autor: EchoInvestment

9 marca przedstawiciele Miasta Łomży i Echo Investment podpisali Akt Notarialny, ostatecznie regulujący sprawy własności terenu.

Dariusz Anisiewicz – architekt, specjalista do spraw planistycznych i administracyjnych Echo Investment, reprezentujący spółkę przy podpisaniu Aktu Notarialnego: ”Podpisując akt uzyskaliśmy prawo do dysponowania całością niezbędnego terenu pod budowę Galerii Veneda.”

Na  działce u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego w Łomży zostanie zrealizowane centrum handlowe Galeria Veneda o powierzchni ok. 39 000 mkw. W programie powstanie ok. 90 sklepów i hipermarket. Klienci centrum będą mieli do dyspozycji ponad 600 miejsc parkingowych.

Koncepcja architektoniczna powstała w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment. Obecnie trwa kompletowanie dokumentacji pozwalającej na złożenie wniosku o pozwolenie na budowę.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na II połowę 2010 roku. Budowa potrwa około 15 miesięcy.

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Gepner
PR Manager Echo Investment
Echo Investment SA
tel. +48 41 33 33 700
mob. +48 664 900 700
e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.