Wygodnie, lekko i bezpiecznie. – Portal PR - 24PR
Wygodnie, lekko i bezpiecznie.

13.03.2010 Kategoria: Moda, turystyka. Autor: ipis

Amortyzacja, dopasowanie do podłoża i lekkość – to trzy cechy wyróżniające adidas Gilde, profesjonalnych butów do biegania adidas, z cieszącej się dużą popularnością serii Supernova. Wprowadzenie nowego modelu na polski rynek to kolejny krok adidas w stronę zwiększenia oferty marki dla aktywnych biegaczy. Równocześnie adidas ropoczyna akcję „Bieganie zmienia na lepsze”, której głównym partnerem jest portal społecznościowy Aktywni.pl.

Cechy ulepszonej serii adidas Supernova Glide 2:
1.Zastosowanie technologii FORMOTION™, dzięki której but dopasowuje się do podłoża, umożliwiając niezwykle płynny i wygodny bieg. 2.Zastosowanie technologii NoSeam w cholewie sprawia, że but pasuje jak ulał i brak w nim ocierających stopy szwów. 3.System adiPRENE®+ w przedniej części stopy wspomaga wybicie i wydajność; konstrukcja GeoFit™ zapewnia anatomiczne dopasowanie i komfort.4.SYSTEM TORSION® stabilizuje śródstopie; dwuwarstwowe wkładki adiLite respoEVA dają komfort zetknięcia buta z podłożem oraz ochronę antybakteryjną. 5.Zastosowany pod piętą system adiPRENE® gwarantujący amortyzację podczas kontaktu pięty
z podłożem. 6.Podeszwa zewnętrzna adiWEAR® 6 gwarantuje wytrzymałość obuwia w miejscach najbardziej narażonych na wytarcie; podeszwa zewnętrzna z dmuchanej gumy zapewnia lekkość, przyczepność i amortyzację.Buty specjalnie dla niej….

adidas Supernova gilde 2 tworzone były z myślą o kobiecej stopie, dzięki czem udało się zaprojektować but o doskonałej amortyzacji. System 3D Torsion, który składa się z elastycznej dwuwarstwowej wkładki, daje poczucie miękkości i zapewnia pełną stabilizację. Dzięki technologii ForMotion™ but idealnie dopasowuje się do podłoża, amortyzuje siłę uderzenia i wstrząsy stopy. Faktem nie do przecenienia jest również waga buta. Supernova Glide 2 waży zaledwie 273 gramy, co czyni je jednym z najlżejszych butów biegowych.. Model ten polecany jest przede wszystkim kobietom z neutralną pronacją stopy.

….i buty dla niego
adidas Supernova Glide 2 jest kontynuacją cieszącej się dużą popularnością kolekcji adidas Supernova. W tworzeniu ulepszonych butów ważny był głos konsumentów – nowy model cechuje się wysoką stabilizacją i wygodą, wszystko za sprawą zaawansowanych technologii. Dużą w tym zasługę odgrywa dodatkowa wkładka na środkowej powierzchni pięty, która zapewnia stabilniejsze bieganie. Dodatkowo system 3D Torsion stabilizuje śródstopie, a adiprene w przedniej części stopy zapewnia dynamiczne odbicie. Zaprojektowana „gęstsza konstrukcja” zapewnia dopasowanie i komfort. adidas Supernova Glide 2 M jest idealnym butem niezależnie na jak twardym podłożu odbywa się trening lub zawody.

– Zastosowany inny system Torsion dla kobiet i mężczyzn jest wynikiem zidentyfikowania odmiennych potrzeb tych grup, jak również analizy słabych i mocnych stron poprzedniego modelu Supernowa Glide – tłumaczy Ben Harther, projektant z firmy adidas.

Nie tylko buty… Bądź lepszy z adidas
Kolekcja Supernowa Glide 2 jest kompatybilna z nowością w ofercie adidasa skierowanej do biegaczy – systemem miCoach. Rewolucyjny produkt jest swego rodzaju połączeniem osobistego trenera i indywidualnego programu treningowego, analiz postępu oraz możliwości dołączenia do społeczności biegaczy.

Wprowadzeniu na rynek systemu miCoach i towarzyszących mu akcesoriów, takich jak buty i odzież treningowa, towarzyszy akcja promująca aktywny tryb życia. Wspólna kampania serwisu Aktywni.pl oraz marki adidas pt. „Bieganie zmienia na lepsze” ruszyła 24 lutego br. Celem akcji jest dotarcie do osób, dla których bieganie to pasja i sposób na życie. Wielopłaszczyznowa realizacja nadaje akcji niestandardowy charakter. Podstawowym elementem jest zbudowanie społeczności biegaczy z wykorzystaniem narzędzi serwisu Aktywni.pl pozwalających na tworzenie drużyn i spotkań miłośników biegania. Dodatkowo serwis umożliwia wymianę opinii i wiedzy oraz zapewnia rozrywkę dzięki organizowanym konkursom z nagrodami marki adidas. Akcja będzie miała również wymiar realny. W pięciu największych miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku, zorganizowane zostaną imprezy biegowe z udziałem profesjonalistów. Akcja ma umożliwić osobom, dla których bieganie jest pasją, wspólne treningi pod okiem doświadczonych biegaczy z wykorzystaniem urządzeń miCoach.
Kampania ma na celu pokazanie, że aktywność fizyczna to nowy sposób na życie. Niech Bieganie Zmienia Wszystkich Na Lepsze!

Informacje o miCoach:
adidas miCoach to swego rodzaju połączenie osobistego trenera i indywidualnego programu treningowego, analiz postępu oraz możliwości dołączenia do społeczności biegaczy. Urządzenie funkcjonuje bowiem w połączeniu z interaktywną platformą treningu on-line www.adidas.com/micoach, Biegacz wybiera jeden z sześciu celów biegowych, takich jak nauka biegania, ogólna poprawa kondycji fizycznej, start w zawodach lub poprawienie wyników (5 km, 10 km, półmaratonie, maratonie), walkę ze stresem i utrata wagi. miCoach przygotowuje plan treningu i na bieżąco informuje o postępach użytkownika, dostarczając rozbudowanych analiz. Podczas treningu biegacz odbiera wskazówki dotyczące tempa, długości i intensywności biegu.

W Polsce sugerowana cena detaliczna całego systemu miCoach Pacer wynosi 499 PLN, a urządzenie miCoach Zone w autoryzowanych salonach sportowych adidas dostępne jest za 299 PLN. miCoach jest już dostępny w największych salonach adidas i sklepach INTERSPORT.

adidas to firma o globalnym zasięgu zajmująca się projektowaniem, udoskonalaniem i sprzedażą obuwia sportowego, odzieży sportowej i dodatków. Misją adidas jest bycie najlepszą marką sportową na świecie. Marka adidas jest częścią adidas Group — korporacji, do której należą również marki takie jak Reebok, TaylorMade oraz Rockport.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.