Accenture i Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie organizatorami Akademii „Kobiecy Akcent” – Portal PR - 24PR
Accenture i Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie organizatorami Akademii „Kobiecy Akcent”

15.04.2010 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

Firma Accenture oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie po raz kolejny organizują unikatową w skali kraju, edukacyjno-szkoleniową Akademię „Kobiecy Akcent”.

Inicjatywa skierowana jest wyłącznie do kobiet: studentek III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

„Kobiecy Akcent” to Akademia, na którą składa się cykl 6 wykładów i warsztatów z zakresu konsultingu, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z firmy Accenture oraz menedżerów z firm – klientów Accenture, uzupełnionych o spotkania ze specjalistkami: psychologami biznesu, trenerami, którzy wzbogacą wiedzę merytoryczną uczestniczek warsztatów o zagadnienia związane m.in. z planowaniem przez kobiety kariery, radzeniem sobie ze zmianami.

Wśród gości zaproszonych do prowadzenia warsztatów znajdą się m.in.: dr Joanna Heidtman – trener i konsultant zarządzania, psycholog i socjolog, Lidia Mikołajczyk-Gmur, prezes firmy VELUX Polska, dr Irena Kamińska-Radomska – ekspert etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego oraz wystąpień publicznych, Olga Piekarska, szefowa Działu Mody magazynu InStyle, oraz Barbara Bałuta, Dyrektor Logistyki i Dystrybucji na Europę Centralną firmy Pepsico. Oprócz nich wykłady poprowadzą doświadczone ekspertki z firmy Accenture,
zajmujące stanowiska kierownicze.

Akademia Accenture to bardzo ważna inicjatywa zarówno z punktu widzenia umiejętności miękkich jakie przyswajane są przez uczestniczki Akademii, jak i teoretycznej wiedzy, którą ze studentkami UEK podzielą się specjaliści prowadzący poszczególne warsztaty. Zasadność Akademii potwierdzają same statystyki – na UEK studiuje 65% Pań
– podsumowuje prof. Roman Niestrój, Rektor UEK.

Program rozpocznie się 15 kwietnia, a ostatnie warszaty odbędą się 21 maja 2010 roku. Szczegółowe informacje o programie znaleźć można na stronie kobiecyakcent.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.